Super Mario Bros. powraca do kin. Mamy datę premiery drugiej części

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/10 18:00
0
0

Z okazji Dnia Mario przedstawiciele Nintendo wspólnie z Illumination ujawnili, że film Super Mario Bros. otrzyma drugą część – i w dodatku ujawnili datę premiery!

Dziś – 10 marca – Nintendo wspólnie ze społecznością graczy obchodzi tzw. Dzień Mario (MAR10). Jak nietrudno się domyślić, korporacja przygotowała na tę okazję sporo niespodzianek. Jedną z nich okazało się ogłoszenie, że bestsellerowy Super Mario Bros. Film otrzyma pełnoprawną kontynuację. Co więcej, przedstawiciel Nintendo, Shigeru Miyamoto, wspólnie z przedstawicielem Illumination Entertainment, Chrisem Meledandri, ujawnił nawet datę premiery produkcji.

Super Mario Bros. powraca do kin. Mamy datę premiery drugiej części

Super Mario Bros. Film otrzyma drugą część. Data premiery

Jak podaje między innymi serwis The Verge, kolejny film aktualnie znajduje się „w fazie rozwoju” – jego data premiery została ustalona na 3 kwietnia 2026 roku. Meledandri ujawnił, że animacja rusza wkrótce, zaś po premierze filmu w USA „i na wielu innych rynkach na całym świecie”, przez resztę miesiąca będzie trafiał na „wybrane terytoria”. Według Miyamoto produkcja będzie miała „jasną i zabawną historię”.
Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Super Mario Bros. Film zadebiutował w polskich kinach 26 maja ubiegłego roku. Dzieło okazało się ogromnym hitem, zarabiając ponad miliard dolarów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!