Street Fighter 6 na obszernym gameplayu. Zobaczcie ponad 20 minut rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2022/06/16 13:30

Nowa odsłona popularnej serii bijatyk ma zadebiutować na rynku już w przyszłym roku.

Street Fighter 6 na obszernym gameplayu. Zobaczcie ponad 20 minut rozgrywki

W trakcie ostatniego State of Play Capcom zaprezentował pierwszy pełnoprawny zwiastun gry Street Fighter 6. Na pokazie Summer Game Fest mieliśmy natomiast okazję zobaczyć trailer skupiający się na postaci Guile’a. Tymczasem dziś w nocy na kanale redakcji IGN na YouTube pojawił się obszerny gameplay z nadchodzącej odsłony serii Street Fighter. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wideo trwa ponad 20 minut i pozwala zainteresowanym sprawdzić, jak Street Fighter 6 prezentuje się w akcji. Na fragmentach opublikowanych przez IGN możemy zobaczyć jak Chun-Li radzi sobie z takimi postaciami jak Jamie oraz Luke. Materiał wieńczy natomiast starcie Ryu z… Ryu. Jeśli czekacie na nowego Street Fightera, to rzućcie okiem na najnowszy gameplay i dajcie znać, jak podoba Wam się nadchodząca bijatyka Capcomu.

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!