Stray podbije serca posiadaczy konsol Xbox? Zwiastun zdradza datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/06/30 07:55
0
0

Produkcja Blue Twelve Studio trafi niebawem do szerszego grona odbiorców.

Już w połowie maja w sieci pojawiły się informacje, które sugerowały, że Stray trafi wkrótce na konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Firma Annapurna Interactive – wydawca gry – postanowiła nie trzymać dłużej użytkowników wymienionych platform w niepewności i na wczorajszym pokazie potwierdziła wspomniane przypuszczenia. Na Annapurna Interactive Showcase 2023 zaprezentowano bowiem zwiastun, który ujawnił datę premiery produkcji Blue Twelve Studio na sprzętach Microsoftu.

Stray podbije serca posiadaczy konsol Xbox? Zwiastun zdradza datę premiery

Stray z datą premiery na Xbox One i Xbox Series X/S

Okazuje się, że Stray zadebiutuje na Xbox One i Xbox Series X/S dokładnie 10 sierpnia 2023 roku. Część graczy z pewnością liczyła, że produkcja Blue Twelve Studio trafi do biblioteki Xbox Game Pass. Niestety mamy złe wieści, ponieważ – przynajmniej początkowo – wspomniany tytuł nie będzie dostępny w usłudze Microsoftu.

Zaginiony kot, który nagle znalazł się sam jak palec i z dala od swojej rodziny, musi rozwikłać starożytną tajemnicę oraz uciec z miasta zapomnianego przez czas i historię. […] W toku swojej przygody kot zaprzyjaźnia się z niewielkim, latającym dronem znanym jako B-12. Duet będzie musiał wykorzystać umiejętności robota, aby wydostać się z niejednych kłopotów – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Stray dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Z produkcją Blue Twelve Studio zapoznać mogą się również abonenci PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium. Jeśli jesteście natomiast ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Stray – naprzód kitku!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!