Still Wakes the Deep z datą premiery. Intrygujący horror zmierza do Game Passa

Mikołaj Ciesielski
2024/03/22 09:30
0
0

Wiemy, kiedy gracze będą mieli okazję zagrać w nową produkcję twórców Everybody’s Gone to the Rapture i Amnesia: A Machine for Pigs.

Na Xbox Games Showcase 2023 doczekaliśmy się zapowiedzi Still Wakes the Deep, czyli nowego horroru FPP od twórców Everybody’s Gone to the Rapture oraz Amnesia: A Machine for Pigs. Wczoraj natomiast wspomniana produkcja otrzymała nowy zwiastun. Najnowszy materiał promocyjny ujawnił, kiedy gracze będą mieli okazję zapoznać się z kolejną produkcją studia The Chinese Room.

Still Wakes the Deep z datą premiery. Intrygujący horror zmierza do Game Passa

Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Still Wakes the Deep

Zgodnie z przekazanymi informacjami Still Wakes the Deep zadebiutuje na rynku 18 czerwca 2024 roku. W dniu swojej premiery najnowsza produkcja studia The Chinese Room trafi do usług Xbox Game Pass i PC Game Pass. Na dole wiadomości znajdziecie najnowszy zwiastun wspomnianego tytułu.

Jesteś pracownikiem platformy wiertniczej walczącym o życie podczas szalejącego sztormu, w niebezpiecznym otoczeniu i na mrocznych, lodowatych wodach Morza Północnego. Wszystkie linie komunikacyjne zostały przerwane. Wszystkie wyjścia są nieczynne. Pozostaje tylko zmierzyć się z nieznanym zagrożeniem, które pojawiło się na pokładzie – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Still Wakes the Deep powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy zapewniają, że przygotowali „wciągającą historię”, a sama produkcja ma stanowić „symfonię akcji, strachu, wzruszeń i zachwytów”.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!