Steam z nową funkcją. Łatwiejsze przełączanie się między pecetami i Steam Deck

Maria Wawrzyniak
2022/01/26 12:00
0
0

Valve poinformowało o zaimplementowaniu nowej funkcji dla platformy Steam, która ułatwi życie użytkownikom komputerów posiadających konsolę Steam Deck.

Przedstawiciele studia Valve poinformowali o nowej funkcji na platformie Steam. Jak czytamy w wiadomości na oficjalnym blogu, zdecydowano się zaimplementować dynamiczną synchronizację z chmurą, która pozwoli graczom na płynne przełączenia się pomiędzy komputerami osobistych i konsolami Steam Deck bez konieczności wcześniejszego wylogowania się. Jak dokładnie ma to działać i wyglądać?Steam z nową funkcją. Łatwiejsze przełączanie się między pecetami i Steam DeckSteam będzie automatycznie przesyłać wszelkie zmodyfikowane dane do chmury przed przejściem Deck w tryb uśpienia, a my będziemy mogli wznowić grę w tym samym miejscu na dowolnym komputerze, gdzie Steam również automatycznie pobierze zmiany zapisanego stanu gry. Proces wygląda tak samo w przypadku, gdy chcemy ponownie przełączyć się na Steam Decka.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Steam Deck ma zadebiutować na rynku w lutym bieżącego roku – pierwotnie miał to być grudzień ubiegłego roku. O opóźnieniu dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego roku i, jak nietrudno się domyślić, było to spowodowane przez problemy z dostawami podzespołów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!