Starship Troopers: Extermination - kooperacyjna strzelanka zadebiutuje w maju

Jakub Smolak
2023/05/04 08:00
0
0

Szykujcie broń, która przyda się do eksterminacji hord robali!

Już wcześniej próbowaliśmy zwrócić Waszą uwagę na Starship Troopers: Extermination - kooperacyjną strzelankę, w której zmierzycie się z hordami obrzydliwych robali. Niezależni twórcy z Offworld Industries zapowiedzieli, że gra już wkrótce zadebiutuje w usłudze Early Access.

Starship Troopers: Extermination - kooperacyjna strzelanka zadebiutuje w maju

Starship Troopers: Extermination już wkrótce rozpocznie swoją przygodę w Steam Early Access

Starship Troopers: Extermination będzie dostępne poprzez Steam już od 17 maja. Jeśli macie ekipę, która lubi podejmować się wymagających kooperacyjnych wyzwań, szykujcie amunicje i polerujcie lufy. Przypomnijmy, że tryb współpracy przewidziany został dla nawet 16 graczy.

Twórcy z Offworld Industries zapowiadają dynamiczną rozgrywkę, w której będziemy mierzyć się z hordami przeciwników. W ręce graczy oddane zostaną trzy klasy postaci o różnym przeznaczeniu na polu bitwy. Ciekawą mechaniką ma być możliwość budowania murów, wież i posterunków, które pomogą nam w masakrowaniu robali. Deweloperzy zapowiadają, że umiejętna kooperacja i komunikacja będą kluczem do sukcesu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na temat Starship Troopers: Extermination, zachęcamy do odwiedzenia karty produktu na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!