Starship Troopers: Extermination – poznajcie kooperacyjną strzelankę, w której zmierzycie się z hordami robali

Jakub Smolak
2023/02/20 09:15
1
1

Premiery powinniśmy doczekać się jeszcze w tym roku.

Starship Troopers: Extermination to propozycja od studia Offworld Industries. Twórcy podzielili się trailerem swojej nadchodzącej produkcji. Na wideo podziwiać możemy również fragmenty rozgrywki. Jeśli lubicie strzelanki stawiające na zabawę w kooperacji, to warto zainteresować się tym tytułem.

Starship Troopers: Extermination – poznajcie kooperacyjną strzelankę, w której zmierzycie się z hordami robali

Starship Troopers: Extermination stawia na duże drużyny

Warto zaznaczyć, że Starship Troopers: Extermination na początku pojawi się w usłudze Early Access. Twórcy przewidują, że gra spędzi tam mniej więcej rok. W dniu premiery we wczesnym dostępie otrzymamy dostęp do mapy Planet Valaka, na której wyzwań polegających na eksterminacji robali będzie mogło podjąć się nawet 12 graczy jednocześnie.

Twórcy z Offworld Industries zapowiadają dynamiczną rozgrywkę, w której będziemy mierzyć się z hordami przeciwników. W ręce graczy oddane zostaną trzy klasy postaci o różnym przeznaczeniu na polu bitwy. Ciekawą mechaniką ma być możliwość budowania murów, wież i posterunków, które pomogą nam w masakrowaniu robali. Deweloperzy zapowiadają, że umiejętna kooperacja i komunikacja będą kluczem do sukcesu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
20/02/2023 21:02

Szczerze mówiąc prezentuje się jak kolejny kooperacyjny Shooter tyle, że tutaj walczymy z robakami. Nawet nie widać odstrzeliwania robakom kończyn tylko rozpadają się po śmierci (w starej grze Starship Troopers to była normalna mechanika i robiło to wrażenie)