Stargate: Timekeepers z datą premiery. Polska strategia otrzymała też demo

Mikołaj Ciesielski
2023/10/29 14:00
1
0

Nowa gra dla fanów uniwersum Gwiezdnych wrót i rozgrywki stylu serii Commandos zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Od zapowiedzi Stargate: Timekeepers, czyli taktycznego RTS-a osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wrót, minęły ponad dwa lata. Okazuje się jednak, że fani wspomnianej marki już niedługo będą mieli okazję zagrać w produkcję, za którą odpowiedzialne jest studio Slitherine Poland. Deweloperzy wspólnie z wydawcą ujawnili bowiem dokładną datę premiery Stargate: Timekeepers.

Stargate: Timekeepers z datą premiery. Polska strategia otrzymała też demo

Slitherine ujawniło datę premiery Stargate: Timekeepers. Gracze PC mogą przetestować demo

Zgodnie z przekazanymi informacjami Stargate: Timekeepers zadebiutuje na rynku już 12 grudnia 2023 roku. Nie jest to jednak jedyna wiadomość, która powinna ucieszyć graczy czekających na wspomniany tytuł. Na Steam udostępniono bowiem wersję demonstracyjną nadchodzącej produkcji studia Slitherine Poland. Demo pozwala rozegrać pierwszy epizod kampanii fabularnej.

Twoja przygoda ma początek podczas bitwy o Antarktydę, w której czasie dowódczyni Eva McCain i jej drużyna wspierają SG-1 w walce z flotą Anubisa. Jakiś czas później Eva i jej zespół specjalistów dostają nowe zadanie w uniwersum Stargate: mają pomóc ruchowi oporu Jaffa, zapobiec brutalnym rytuałom, zaatakować armię Moloca i spróbować zawiązać sojusz z Unas – czytamy w opisie gry.

W trakcie walki z Dolusem – nowym władcą systemu Goa'uldów – drużyna zostaje natomiast uwięziona w pętli czasu. Gracze będą musieli pomóc bohaterom przerwać wspomnianą pętlę i odwrócić sytuację na własną korzyść. Deweloperzy podkreślają, że podejmowane w trakcie rozgrywki decyzje mają znaczenie i mogą przynosić różne rezultaty.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Stargate: Timekeepers powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nadchodzącego RTS-a od studia Slitherine Poland.

Komentarze
1
Magda97
Gramowicz
30/10/2023 13:35

Obecnie Grę tworzy tylko Slitherine i wydaje Slitherine. Na stronie gry na Steam widnieje tylko Slitherine. Jeśli CFG ujawniło gdzieś datę premiery i informację o demie to proszę podać źródło bo ja na żadnej ich stronie głównej lub mediach społecznościowych takich informacji nie widziałam.