Starfield zalicza świetny start na Steam. Liczba graczy już teraz robi wrażenie

Mikołaj Ciesielski
2023/09/01 10:45
1
0

Sporo użytkowników platformy Valve zdecydowało się rozpocząć swoją przygodą z grą Starfield na kilka dni przed oficjalną premierą.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Starfield podbija Steama. Dzisiaj w nocy przygodę z najnowszą produkcją studia Bethesda rozpoczęli natomiast gracze, którzy zdecydowali się kupić Edycję Premium. Okazuje się, że z tej możliwości postanowiło skorzystać również wielu użytkowników Valve. Starfield już teraz może bowiem pochwalić się imponującymi wynikami aktywności na wspomnianej platformie.

Starfield zalicza świetny start na Steam. Liczba graczy już teraz robi wrażenie

Starfield cieszy się dużą popularnością na Steam. Gra może pochwalić się świetnymi wynikami aktywności na platformie Valve

W chwili pisania tej wiadomości w Starfield na Steam gra blisko 130 tysięcy graczy (dzięki SteamDB). Wrażenie robi jednak wynik z ostatnich kilku godzin, kiedy to w szczytowym momencie w najnowszą produkcję studia Bethesda grało ponad 234 tysiące użytkowników platformy Valve. Deweloperzy mogą więc być zadowoleni z wyników sprzedaży Edycji Premium, która – jak się okazuje – cieszy się sporym zainteresowaniem.

GramTV przedstawia:

Nie można zapominać, że powyższe wyniki dotyczą wyłącznie platformy Steam. Możemy więc być pewni, że dziś w nocy swoją przygodą z grą Starfield rozpoczęło znacznie więcej graczy. Wielu użytkowników z pewnością czeka również na premierę standardowej wersji, która odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Na koniec przypomnijmy, że oficjalna premiera Starfield na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S odbędzie się 6 września 2023 roku, czyli w najbliższą środę. Wówczas najnowsza produkcja studia Bethesda trafi również do usługi Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Starfield - recenzja. Gwiazdka z nieba. Trochę zakurzona.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
01/09/2023 14:47

Sam kupiłem po przeczytaniu recenzji. Ale przez windows store więc się nie wliczam do tej liczby. Też trzeba pamiętać że to wcześniejszy dostęp dla tych co mogli i chcieli wydać więcej.