Starfield otrzymał „największą” aktualizację. Patch już dostępny w wersji beta

Mikołaj Ciesielski
2024/01/19 12:50
5
0

Użytkownicy platformy Steam mogą już pobierać wyczekiwaną aktualizację.

W minioną środę Starfield miał otrzymać „największą jak dotąd” aktualizację, ale patch został opóźniony. Bethesda odkryła bowiem pewien problem, z którym chciano się uporać przed udostępnieniem „łatki”. Deweloperom najwyraźniej udało się rozwiązać wszystkie problemy. Wyczekiwana aktualizacja do gry Starfield została już bowiem udostępniona w wersji beta na Steam.

Starfield otrzymał „największą” aktualizację. Patch już dostępny w wersji beta

Starfield doczekał się „największej jak dotąd” aktualizacji. Bethesda przedstawia listę zmian i poprawek

Zgodnie z zapowiedziami wspomniana aktualizacja wprowadza ponad sto poprawek, które – jak podkreślają deweloperzy – skupiają się głównie na „usprawnieniach rozgrywki i usunięciu błędów w zadaniach”. Zespół wprowadził usprawnienia związane m.in. z grafiką, umiejętnościami, broniami oraz przedmiotami czy też statkami i ich personalizacją. Pełną listę zmian i ich szczegółowy opis znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Bethesda.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, które widzieliśmy i otrzymaliśmy, i będziemy nadal monitorować i śledzić Wasze zgłoszenia problemów oraz krytykę. Jak pisaliśmy w zeszłym roku, będziemy kontynuować publikowanie kolejnych aktualizacji mniej więcej co sześć tygodni, więc jeśli nie widzicie poniżej rozwiązania zgłaszanego przez siebie problemu, to nie traćcie wiary! Dzielcie się z nami swoimi opiniami i problemami, abyśmy mogli jak najlepiej ustalać nasze priorytety – informuje Bethesda.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Starfield dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X i Xbox Series S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Bethesda, to zapraszamy Was do lektury: Starfield – recenzja. Gwiazdka z nieba. Trochę zakurzona.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
5
turmalin
Gramowicz
19/01/2024 23:39
ZubenPL napisał:

Zrób moda co to naprawi a nie wymagaj od wielkiej bethesdy, gdybyś pracował w gamedevie widziałbyś że należy mieć szacunek dla ogromu ich pracy a nie narzekać xD

Popłakałem się, dzięki :)

MisticGohan_MODED
Gramowicz
19/01/2024 22:19

Beta patcha xD

Kafar
Gramowicz
19/01/2024 20:02

Beta patcha do wielomilionowej produkcji :D
Trwa Wczytywanie