Stareńki Thief: The Dark Project zyskał drugą młodość. Fani zrobili świetny dodatek

Krzysztof Żołyński
2023/12/04 11:30
0
0

Nie ma znaczenia ile lat ma gra. Ważne jest, czy wciąż są ludzie chcący ją rozwijać. Thief: The Dark Project ma to szczęście. Zobaczcie co zrobili fani.

Premiera Thief: The Dark Project odbyła się 25 lat temu. Jeśli myśleliście, że świat o niej zapomniał, to jesteście w błędzie. Grupa zapaleńców, poświęciła siedem lat swojego życia, żeby przygotować dodatek do tej klasycznej skradanki, który został udostępniony za darmo.

Stareńki Thief: The Dark Project zyskał drugą młodość. Fani zrobili świetny dodatek

The Black Parade to nieoficjalny, darmowy dodatek, który rozbudowuje pierwotną wersję gry o 10 nowych misji, cztery nowe narzędzia i aż 30 minut nowych przerywników filmowych. Poza całkowicie nowymi elementami, twórcy dodatku pokusili się o kilka poprawek w oryginalnej grze. Przede wszystkim skupili się na podniesieniu trudności rozgrywki. Fani pracujący przez siedem lat nad tym projektem, postanowili oddać swoje dzieło za darmo.

The Black Parade fanowski dodatek do Thief: The Dark Project

W oficjalnym opisie dodatku czytamy: W The Black Parade wcielisz się w postać Hume’a, zatwardziałego przestępcę, który został zesłany na wygnanie w ramach kary za swoje zbrodnie. Jest rok 833, a ty znowu jesteś w Mieście, rozległej metropolii pełnej pokrytych sadzą cegieł, tłustych oparów i hałaśliwych maszyn, w których za zamkniętymi drzwiami szeptano wiele złowrogich spisków. Zagubiony i bez grosza na koncie, wracasz do swojego złodziejskiego życia i musisz odnaleźć swojego starego wspólnika Dahlquista. Cienie i cisza są twoimi sprzymierzeńcami. Światło jest twoim wrogiem. Podstęp i przebiegłość są twoimi narzędziami. Oraz bogactwa innych są twoje do wzięcia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!