Stardew Valley dostało jeszcze więcej nowości. Kolejne funkcje, nowe cutscenki i ulepszenia

Patrycja Pietrowska
2024/04/19 12:40
0
0

Eric Barone udostępnia aktualizację 1.6.4.

Pod koniec marca bieżącego roku do Stardew Valley trafiła ogromna aktualizacja opatrzona numerem 1.6. Wydarzenie przyciągnęło przed monitory masę graczy – padł nawet rekord aktywności na platformie Steam. Eric Barone nie zamierza jednak zwalniać tempa i udostępnił właśnie kolejną porcję nowości w aktualizacji 1.6.4.

Stardew Valley dostało jeszcze więcej nowości. Kolejne funkcje, nowe cutscenki i ulepszenia

Aktualizacja 1.6.4 do Stardew Valley już dostępna na PC

Najnowsza aktualizacja opatrzona numerem 1.6.4 jest już dostępna dla pecetowych graczy Stardew Valley. ConcernedApe zadbał między innymi o kolejną porcję nowej zawartości, dodając 40 schematów wizualnych, specjalne cutscenki czy funkcje związane z handlem w Raccoon shop. Gracze mogą liczyć także na zmiany w balansie, ulepszenia wizualne oraz w zakresie jakości życia (Quality of Life).

GramTV przedstawia:

Ponadto patch obejmuje drobne optymalizacje, a także szereg poprawek związanych z różnymi błędami, także w trybie wieloosobowym. Obszerna lista nowości i zmian dostępna jest na oficjalnej stronie Stardew Valley. Niestety na ten moment zarówno najnowsza aktualizacja, jak i ta opatrzona numerem 1.6, dotyczą wyłącznie komputerów osobistych.

Posiadacze konsolowej wersji Stardew Valley będą musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Jak jednak zapewniał na początku kwietnia Eric Barone, patch 1.6 trafi na konsole i urządzenia mobilne „tak szybko, jak to możliwe”.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!