Stardew Valley doczeka się kolejnych nowości? Patch 1.6 może nie być ostatnim

Mikołaj Ciesielski
2024/03/05 09:10
0
0

Wygląda na to, że Eric Barone nie zamierza porzucać swojej produkcji.

W tym miesiącu Stardew Valley doczeka się ogromnej aktualizacji oznaczonej numerem 1.6. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wspomniany patch ma być ostatnią większą porcją nowości do niezwykle popularnego farmerskiego RPG. Wiele wskazuje jednak na to, że Eric Barone – twórca gry – ponownie zmienił zdanie, co na pewno ucieszy wszystkich miłośników wspomnianej produkcji.

Stardew Valley doczeka się kolejnych nowości? Patch 1.6 może nie być ostatnim

Stardew Valley może doczekać się kolejnych aktualizacji. Twórca gry nie wyklucza takiego scenariusza

Barone w rozmowie z serwisem Polygon przyznał, że przygotowanie aktualizacji 1.6 do Stardew Valley zmusiło go do wstrzymania prac nad kolejną grą, czyli Haunted Chocolatier. Po udostępnieniu patcha na komputerach osobistych deweloper skupi się natomiast na jak najszybszym wypuszczeniu „łatki” na konsolach i urządzeniach mobilnych.

Twórca Stardew Valley przyznaje, że nie może doczekać się powrotu do prac nad Haunted Chocolatier, gdy tylko patch 1.6 będzie dostępny na wszystkich platformach. Jednocześnie deweloper nie wyklucza, że w przyszłości ponownie wróci do Stardew Valley, by przygotować kolejną aktualizację.

GramTV przedstawia:

Czuję się, jak chłopiec, który wielokrotnie niepotrzebnie prosił o pomoc, ponieważ sam wiele razy mówiłem, że [to ostatnia aktualizacja] i zawsze kończyło się na tworzeniu kolejnego patcha. Więc po prostu powiem tylko: kto wie? Nie sądzę, żebym kiedykolwiek oficjalnie zamknął ten rozdział. Księga jest zawsze otwarta – stwierdził Barone.

Na koniec przypomnijmy, że Stardew Valley zadebiutowało w lutym 2016 roku. Obecnie produkcja dostępna jest PC, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One i Nintendo Switch, a także na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Takie mogłoby być Harvest Moon na PC - recenzja Stardew Valley.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!