Poznaliśmy datę premiery wielkiej aktualizacji 1.6 do gry Stardew Valley

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/26 23:00
0
0

Z okazji ósmej rocznicy premiery Stardew Valley deweloper Eric Barone postanowił ujawnić dokładną datę premiery wyczekiwanej aktualizacji 1.6.

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że – zgodnie z informacjami przekazanymi przez samego dewelopera, Erica Barone – aktualizacja z numerem 1.6 do gry Stardew Valley ma zadebiutować jeszcze w bieżącym roku. Wówczas dowiedzieliśmy się, że, choć początkowo patch miał być niewielki, tak ostatecznie twórca zaleca, aby gracze rozpoczęli swoją przygodę całkowicie od nowa po jego premierze. Teraz natomiast wreszcie otrzymaliśmy dokładną datę!

Poznaliśmy datę premiery wielkiej aktualizacji 1.6 do gry Stardew Valley

Stardew Valley – data premiery aktualizacji 1.6

Jak podaje między innymi serwis PC Gamer, data premiery została ujawniona z okazji 8. rocznicy premiery gry Stardew Valley. Eric Barone, znany szerzej jako Concerned Ape, poinformował na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że aktualizacja 1.6 zostanie udostępniona 19 marca na komputerach osobistych. Jeśli chodzi o pozostałe platformy sprzętowe, użytkownicy konsol PlayStation, Xbox oraz Switch, a także użytkownicy urządzeń mobilnych będą musieli poczekać; Barone powiedział jedynie, że gra ma pojawić się na tych platformach „tak szybko, jak to możliwe”.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Stardew Valley zadebiutowało w 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rok później pojawiło się na Nintendo Switch. Na ten moment gra jest również dostępna na PlayStation Vita oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!