BioWare zremasterowało kultowy zwiastun Star Wars: The Old Republic. Oto efekty

Maria Wawrzyniak
2021/11/08 19:00
1
0

BioWare postanowiło zremasterować zwiastun Deceived, czyli kultowy trailer gry Star Wars: The Old Republic z okazji jej dziesiątych urodzin.

Z okazji nadchodzących wielkimi krokami dziesiątych urodzin gry Star Wars: The Old Republic (szybko ten czas leci, prawda?) przedstawiciele studia BioWare udostępnili (podajemy za serwisem Game Rant) zremasterowaną wersję kultowego zwiastuna Deceived, czyli pierwszego trailera produkcji. Po raz pierwszy został on udostępniony jeszcze w 2009 roku – jest dziełem studia Blur. Nowa i tym samym odświeżona wersja jest dostępna na oficjalnym kanale gry w rozdzielczości 4K. Efekty możecie zobaczyć niżej.

Warto zauważyć, że nie ma to być jedyny zwiastun, który BioWare odświeży – studio zamierza zrobić to samo ze wszystkimi zwiastunami CG promującymi grę Star Wars: The Old Republic razem z dodatkami. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Star Wars: The Old Republic pierwotnie zadebiutowało 20 grudnia 2011 roku i jest dostępne za darmo wyłącznie na komputerach osobistych. Jeszcze w bieżącym roku dowiedzieliśmy się, iż gra otrzyma rozszerzenie pod tytułem Legacy of the Sith.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Karanthir666
Gramowicz
09/11/2021 09:49

Wow. Fantastycznie. Zamiast coś zrobić z grą, to odświeżają trailery. Fascynujące.