Star Wars Outlaws wymaga połączenia z siecią do instalacji. Powtórka z rozrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/04/10 08:05
5
0

Do instalacji fizycznej wersji niezbędne będzie połączenie z internetem.

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoft opublikował wczoraj fabularny zwiastun Star Wars Outlaws. Wraz ze wspomnianym materiałem ujawniono również dokładną datę premiery, a zainteresowani otrzymali możliwość składania zamówień przedpremierowych. Okazuje się również, że nadchodząca produkcja skierowana do fanów Gwiezdnych wojen pójdzie w ślady Avatar: Frontiers of Pandora.

Star Wars Outlaws wymaga połączenia z siecią do instalacji. Powtórka z rozrywki

Fizyczna wersja Star Wars Outlaws będzie wymagać połączenia z siecią do instalacji

W kilku różnych sklepach pojawiła się już możliwość składania zamówień przedpremierowych na pudełkowe wersje Star Wars Outlaws. W poszczególnych ofertach nie brakuje oczywiście zdjęć przedstawiających okładkę, która – jak się okazuje – zawiera istotną informację. Okazuje się bowiem, że do instalacji wspomnianej produkcji konieczne będzie połączenie z internetem,

Jak wspomnieliśmy wyżej, Star Wars Outlaws podąża drogą Avatar: Frontiers of Pandora. Wydana w grudniu 2023 roku produkcja również wymagała od posiadaczy fizycznych wersji połączenia z siecią. Niespełnienie wspomnianego wymogu uniemożliwiało instalację gry na dysku konsoli. Jak się okazuje, w przypadku nadchodzącej produkcji Ubisoft Massive sytuacja będzie wyglądać identycznie.

Zaryzykuj wszystko jako Kay Vess, początkująca łajdaczka szukająca wolności i możliwości rozpoczęcia nowego życia. Walcz, kradnij i przechytrz wrogów z syndykatów przestępczych galaktyki, a ostatecznie dołącz do najbardziej poszukiwanych. Jeśli odważysz się podjąć to ryzyko, galaktyka jest pełna możliwości – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Outlaws zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nowa produkcja skierowana do fanów Gwiezdnych wojen ma zadebiutować na wymienionych platformach 30 sierpnia 2024 roku. Gracze, którzy zdecydują się na kupno edycji Gold lub Ultimate, będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianym tytułem trzy dni wcześniej przed oficjalną premierą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
5
Kenjiro
Gramowicz
10/04/2024 15:56
Azakes napisał:

W sumie the crew było grą MMO więc to chyba normalne że jak wyłączą serwery to gra też umrze tak jak każde inne mmo. Czemu takiego płakania nie ma przy śmierci innych gier MMO??

Bo póki co jest niezbyt wiele gier singlowych, które wymagają Internetu do instalacji gry na konsoli, a nie PC. Raban będzie, gdy pewnego dnia za dekadę, czy dwie nie będzie się dało zainstalować właśnie takiej singlowej i konsolowej gry, bo wydawca wyłączy serwery aktywacyjne.

Gracze PC swoim przyzwoleniem dopuścili do takiego stanu, a teraz rak dociera do konsol.

Azakes
Gość
10/04/2024 10:04
Sztajero88 napisał:

dlatego że Ubisoft pokazał że oni mogą ci potem zabrać dostęp do twojej zakupionej gry (nawet wersji pudełkowej) bo zamykają serwery na amen (the Crew).

Więc takowa informacja daje do myślenia i potwierdza że Ubi coraz bardziej idzie w działania przeciwko graczom

Okkam-Hanzo napisał:

Zastanawiam się dlaczego w Roku Pańskim 2024 wciąż robi się niusy o tym że coś wymaga internetu do działania. 

W sumie the crew było grą MMO więc to chyba normalne że jak wyłączą serwery to gra też umrze tak jak każde inne mmo. Czemu takiego płakania nie ma przy śmierci innych gier MMO??

szczur
Gość
10/04/2024 09:36

jestem k..... zszokowany wymagany internet do instalacji ogłupieli ;0
Trwa Wczytywanie