Star Wars Outlaws nie przytłoczy graczy. To nie RPG na 200 czy 300 godzin

Mikołaj Ciesielski
2023/07/26 10:25
3
0

Ubisoft ma dobre wieści dla graczy, którzy mają dosyć ogromnych produkcji na setki godzin.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w Star Wars Outlaws odwiedzimy Tatooine oraz spotkamy Jabbę the Hutta. Nieco wcześniej natomiast informowaliśmy, że nadchodzącą produkcja Massive Entertainment powinna przypaść do gustu miłośnikom oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy podzielili się bowiem informacjami, które z pewnością ucieszą graczy zmęczonych ogromnymi produkcjami na setki godzin.

Star Wars Outlaws nie przytłoczy graczy. To nie RPG na 200 czy 300 godzin

Star Wars Outlaws nie jest grą, której „nie da się ukończyć” – zapewnia Ubisoft

Julian Gerighty – reżyser kreatywny Star Wars Outlaws – w rozmowie z IGN podczas San Diego Comic-Con wyjaśnił, kiedy mamy do czynienia ze zbyt dużą grą. Zdaniem dewelopera jest to tytuł, w który „ludzie nie potrafią grać, cieszyć się nim i go ukończyć”. Przedstawiciel Massive Entertainment jednocześnie zapewnił, że nadchodząca produkcja osadzona w świecie Gwiezdnych wojen nie przysporzy graczom tego typu problemów.

GramTV przedstawia:

Celem deweloperów – jak podkreśla Gerighty – jest stworzenie „zwartej” i „bogatej” przygody w otwartym świecie, którą gracze będą mogli przeżywać w odpowiadającym im tempie. Reżyser kreatywny zapowiedział, że Star Wars Outlaws „absolutnie” nie jest „niekończącą się” grą RPG na 200 lub 300 godzin, a „skoncentrowaną” przygodową grą RPG, która zabierze graczy na „przejażdżkę”.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Outlaws powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2024 roku, ale na ten moment dokładna data premiery nie jest znana. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nowa produkcja Ubisoftu skierowana do miłośników Gwiezdnych wojen dostępna będzie na PC wyłącznie w Ubisoft Store.

Komentarze
3
Gotenssjgoddark
Gramowicz
27/07/2023 12:10
MisioKGB napisał:

No cóż, ja raczej jestem z tych co wolą krótsze bardziej intensywniejsze gry, więc takie ogłoszenie tylko mnie cieszy.

mnie za to długie gry nie przeszkadzają . 

dariuszp
Gramowicz
27/07/2023 02:35

No jeżeli dodali jakieś "daily" czyli zadania które się regenerują to już masz grę której nie da się ukończyć bo nie masz skończonej ilości zadań pobocznych.

Ale jak zakończysz wszystko co nie jest generyczne to można uznać że gra jest ukończona. Chyba że opracowali AI do generowania fabuły czy coś.

MisioKGB
Gramowicz
26/07/2023 14:32

No cóż, ja raczej jestem z tych co wolą krótsze bardziej intensywniejsze gry, więc takie ogłoszenie tylko mnie cieszy.