Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Czekacie na Star Wars: KOTOR Remake? Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2022/08/22 08:15

Jason Schreier po raz kolejny przekonuje, że od premiery produkcji dzieli nas jeszcze sporo czasu.

Czekacie na Star Wars: KOTOR Remake? Lepiej uzbrójcie się w cierpliwość

Pod koniec lipca Jason Schreier poinformował na łamach Bloomberga, że Star Wars: KOTOR Remake zmaga się z poważnymi problemami, a gra prawdopodobnie ukaże się na rynku najwcześniej w 2025 roku. Tymczasem Embracer Group poinformowało, że jeden z wysokobudżetowych projektów firmy został przekazany niedawno innemu studiu, ale sytuacja ta nie spowodowała żadnych opóźnień. Założono, że wspomnianą produkcją jest najprawdopodobniej Star Wars: KOTOR Remake. Wiele wskazuje jednak na to, że od premiery tytułu wciąż dzieli nas sporo czasu.

Premiera Star Wars: KOTOR Remake w 2024 roku to „pobożne życzenia”

Redakcja PC Gamer stwierdziła – na podstawie informacji przekazanych przez Embracer Group – że wciąż istnieją szansę na tegoroczną premierę Star Wars: KOTOR Remake. Całość szybko doczekała się jednak komentarza ze strony Jasona Schreiera, który podkreślił, że nie ma żadnych szans, by wspomniana produkcja zadebiutowała na rynku w najbliższych miesiącach.

Jeden z użytkowników Twittera przyznał dziennikarzowi rację i stwierdził, że w związku ze zmianą dewelopera, premiery Star Wars: KOTOR Remake powinniśmy spodziewać się w 2024 roku. Schreier napisał jednak, że wspomniany termin to „pobożne życzenia”, chyba że twórcy zdecydują się na zmniejszenie skali projektu.

Na ten moment miłośnikom Gwiezdnych wojen nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne informacje i materiały ze Star Wars: KOTOR Remake. Niestety wiele wskazuje na to, że wszyscy miłośnicy oryginalnej wersji wspomnianej produkcji muszą uzbroić się w cierpliwość.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: KOTOR Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Sony zadbało jednak jedynie o czasową ekskluzywność, dlatego możemy spodziewać się, że tytuł z czasem pojawi się również na Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!