Star Wars Jedi: Survivor doczeka się kontynuacji. Odtwórca głównej roli potwierdza 3. część

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/24 19:00
1
0

Cameron Monaghan, odtwórca głównej roli Cala Kestisa, potwierdził, że powstanie 3. część serii Star Wars: Jedi.

Jeżeli należycie do osób, które zastanawiały się, czy Star Wars Jedi: Survivor doczeka się kontynuacji, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Odtwórca głównej roli Cala Kestisa, Cameron Monaghan, zdradził podczas jednego z paneli dyskusyjnych na Comic Conie, że aktualnie trwają rozmowy na temat trzeciej części.

Star Wars Jedi: Survivor doczeka się kontynuacji. Odtwórca głównej roli potwierdza 3. część

Star Wars Jedi: Survivor otrzyma kontynuację

Pracujemy nad trzecią odsłoną i ten proces już trwa. Jest to duże przedsięwzięcie, do tej pory odbyło się kilka rozmów, ale mam nadzieję, że gdy wszystko zostanie już powiedziane i ustalone, będziemy mogli przystąpić do działania, aby stworzyć coś naprawdę fajnego.

GramTV przedstawia:

Oczywiście, na ten moment nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji ani od studia Respawn Entertainment, ani od Electronic Arts. Same słowa aktora wskazują na to, że prace nad trzecią częścią Star Wars Jedi znajdują się na bardzo wczesnym etapie. Pozostaje więc cierpliwie czekać!

Przypomnijmy na sam koniec, że Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutowało 28 kwietnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
Gotenssjgoddark
Gramowicz
25/09/2023 07:39

To było do przewidzenia że będzie trzecia część potwierdzona