Star Wars Jedi: Survivor na finałowym zwiastunie rozgrywki. Cal Kestis w akcji

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/09 18:00
0
0

W sieci pojawił się finałowy zwiastun rozgrywki z gry Star Wars Jedi: Survivor.

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry Star Wars Jedi: Ocalały (Star Wars Jedi: Survivor) przedstawiciele studia Respawn Entertainment wspólnie z Electronic Arts ujawnili finałowy zwiastun rozgrywki. Cały materiał możecie oczywiście obejrzeć poniżej.

Star Wars Jedi: Survivor na finałowym zwiastunie rozgrywki. Cal Kestis w akcji

Finałowy zwiastun rozgrywki Star Wars Jedi: Survivor

Poznaj dalszy ciąg historii Cala Kestisa w Star Wars Jedi: Ocalały – przygodowej grze akcji z perspektywy trzeciej osoby autorstwa Respawn Entertainment, stworzonej we współpracy z Lucasfilm Games. Akcja tego tytułu dla jednego gracza z bogatą warstwą narracyjną zaczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły zakon™ i ukazuje desperacką walkę Cala w galaktyce, którą coraz bardziej spowija mrok. Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

Przypomnijmy na sam koniec, że Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje 28 kwietnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!