Star Wars Battlefront Classic Collection z problemami. Aspyr reaguje na krytykę

Mikołaj Ciesielski
2024/03/17 11:00
0
0

Deweloperzy wydali oficjalne oświadczenie.

Star Wars Battlefront Classic Collection zaliczyło fatalny start. Gracze od początku krytykują zestaw dwóch pierwszych odsłon cyklu gwiezdnowojennych strzelanek zarówno za liczne błędy, jak i wysoką cenę. Nic więc dziwnego, że na całą sytuację zdecydowali się zareagować deweloperzy ze studia Aspyr, którzy opublikowali specjalny komunikat.

Star Wars Battlefront Classic Collection z problemami. Aspyr reaguje na krytykę

Star Wars: Battlefront Classic Collection z „krytycznymi błędami”. Aspyr pracuje nad rozwiązaniem problemów

Aspyr przyznaje, że w momencie premiery Star Wars: Battlefront Classic Collection w infrastrukturze sieciowej wystąpiły „krytyczne błędy”. Ich skutkiem – jak zaznaczają deweloperzy – były natomiast „wysoki ping, błędy w dobieraniu graczy, awarie i serwery niewidoczne w przeglądarce”. Studio zapewnia jednak, że nieustannie pracuje nad wyeliminowaniem wszelkich niedogodności.

Od czasu premiery pracowaliśmy nad rozwiązaniem tych problemów i zwiększeniem stabilności sieci, a nasze wysiłki będziemy kontynuować do momentu ustabilizowania naszej infrastruktury sieciowej, aby zapobiec dalszym awariom – informują deweloperzy.

GramTV przedstawia:

Aspyr prosi również graczy o dalsze zgłaszanie wszelkiego rodzaju „usterek, błędów lub nieoczekiwanych zachowań”. Opinie przesłane za pomocą specjalnego formularza kontaktowego będą kierowane bezpośrednio do zespołu wsparcia.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: Battlefront Classic Collection dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Obecnie odbiór gry na Steam określany jest jako „w większości negatywny”. Wspomniana produkcja otrzymała już bowiem od użytkowników platformy Valve ponad 5 tysięcy recenzji, z czego zaledwie 20% to opinie pozytywne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!