STALKER: Legends of the Zone Trilogy z ważną aktualizacją. Tytuł zmaga się z poważnymi błędami

Patrycja Pietrowska
2024/04/16 16:10
0
0

Nie wszystkie problemy na konsolach zostały jednak zażegnane.

Na początku marca niespodziewanie zadebiutował na rynku STALKER: Legends of the Zone Trilogy. Pakiet oferuje trzy kultowe odsłony serii, w tym Cień Czarnobyla, Czyste Niebo oraz Zew Prypeci. Okazuje się jednak, że zestaw zmaga się z poważnymi problemami, a najnowsza aktualizacja, choć naprawiła kilka błędów, nadal nie wyeliminowała wszystkich bugów.

STALKER: Legends of the Zone Trilogy z ważną aktualizacją. Tytuł zmaga się z poważnymi błędami

STALKER: Legends of the Zone Trilogy – najnowsza aktualizacja nie wyeliminowała wszystkich błędów

Twórcy STALKER: Legends of the Zone Trilogy poinformowali w mediach społecznościowych o wypuszczeniu najnowszej aktualizacji na konsole Xbox oraz PlayStation. Zgodnie z opublikowaną grafiką w każdym tytule dostępnym w ramach pakietu wyeliminowane zostały różne błędy, w tym problemy z zacinaniem się gry czy zapisami. W Cieniu Czarnobylu zredukowano również poziom głośności wron, co przypadło wielu graczom do gustu.

GramTV przedstawia:

Nie wszyscy miłośnicy STALKER: Legends of the Zone Trilogy są jednak w pełni usatysfakcjonowani. Na portalu Reddit, gdzie deweloperzy również podzielili się informacją o aktualizacji, znajdziemy komentarze mówiące o słabej stabilności pakietu na Xbox Series X/S – gry nadal się zawieszają. Niektórzy nie mogą również kontynuować rozgrywki w ramach różnych zadań, a krytyczne błędy mają nawet doprowadzać do wyłączenia się konsoli.

Zainteresowanym kolejnymi poprawkami pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na nowe komunikaty ze strony twórców. Na koniec przypomnijmy, że STALKER: Legends of the Zone Trilogy zadebiutowało 6 marca 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!