STALKER 2 wkrótce z nową prezentacją. Twórcy szykują ekskluzywny pokaz

Radosław Krajewski
2023/03/08 12:10

GSC Game World zaprezentuje technologie, które wykorzystali przy produkcji swojej gry.

Po wielu latach oczekiwań STALKER 2 nareszcie zadebiutuje w tym roku na rynku. Konkretna data premiery wciąż nie jest znana, ale niedawno twórcy podnieśli cenę edycji kolekcjonerskiej swojego tytułu, co może świadczyć o prawidłowym postępie prac nad drugą częścią STALKER-a. GSC Game World jest również gotowe na kolejną prezentację swojej gry i podczas tegorocznego Game Developers Conference gracze otrzymają nowe spojrzenie na ich nadchodzący tytuł.

STALKER 2 wkrótce z nową prezentacją. Twórcy szykują ekskluzywny pokaz

STALKER 2 z prezentacją na Game Developers Conference

Z okazji GDC ukraińskie studio przygotowało „ekskluzywny pokaz” STALKER-a 2, który powstał we współpracy z Nvidią. Prezentacja skupi się na technologiach wykorzystanych podczas prac nad grą, w tym Omniverse Audio2Face, czyli algorytmu sztucznej inteligencji generującej animacje mimiki twarzy na podstawie dźwięku.

Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się, w jaki sposób deweloperzy z GSC wykorzystują generatywną technologię sztucznej inteligencji firmy NVIDIA w procesie pracy związanych z tworzeniem treści. Zaprezentujemy ekskluzywne spojrzenie na STALKER-a 2, przedstawimy dzisiejsze wyzwania workflow w procesie animacji twarzy i lokalizacji. Następnie przedstawimy Omniverse Audio2Face AI SDK, omawiając wyzwania, które pomaga rozwiązywać oraz sposób, w jaki wdrażamy technologię AI w naszej pracy.

GramTV przedstawia:

Game Developers Conference odbędzie się w dniach 21-24 marca. Na wydarzeniu nie zabranie również CD Projekt RED, które zaprezentuje aspekty technologiczne Cyberpunka 2077.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!