STALKER 2 pojawi się jeszcze w tym roku? Wyciekła data premiery

Radosław Krajewski
2023/08/12 11:30
0
0

To byłby rok przeładowany hitami, gdyby na ostatnią chwilę pojawił się w nim jeszcze STALKER 2.

STALKER 2 powinien pojawić się jeszcze w zeszłym roku, ale z powodu wojny w Ukrainie, studio GSC Game World musiało opóźnić produkcję oczekiwanego gry. Nowa data premiery nie została ujawniona, a brak gry na Xbox Games Showcase wskazywał, że produkcja nie ukaże się w tym roku. Jednak najnowsze doniesienia sugerują, że gra na ostatnią chwilę pojawi się jeszcze w 2023 roku, domykając wypełnione hitami ostatnie dwanaście miesięcy.

STALKER 2 pojawi się jeszcze w tym roku? Wyciekła data premiery

STALKER 2 – zadebiutuje jeszcze w grudniu?

Na oficjalnej niemieckiej stronie Plaion pojawiła się data premiery STALKER 2: Heart of Chornobyl, która została wyznaczona na 1 grudnia 2023 roku. Data widnieje przy wszystkich edycjach gry i nie jest zakładaną datą premiery lub zastępczą, gdyż firma w takich przypadkach korzystała z daty 31 grudnia.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Od jakiegoś czasu wiemy, że w STALKER-a 2 będzie można zagrać na targach Gamescom, które rozpoczną się już 23 sierpnia. Właśnie wtedy data premiery może zostać potwierdzona, co oznacza, że gra będzie musiała rywalizować o uwagę graczy z Avatar: Frontiers of Pandora, które zadebiutuje 7 grudnia.

Przypomnijmy na koniec, że STALKER 2: Heart of Chornobyl pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!