Sports: Renovations od Roberta Lewandowskiego z prezentacją rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2023/05/09 09:05
0
0

Studio Goat Gamez, którego współzałożycielem jest kapitan reprezentacji Polski, opublikowało pierwsze fragmenty rozgrywki ze swojej debiutanckiej produkcji.

Pod koniec stycznia doczekaliśmy się zapowiedzi Sports: Renovations – symulatora FPP poświęconego renowacji podupadających obiektów sportowych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Goat Gamez, którego współzałożycielem jest Robert Lewandowski. Wczoraj natomiast w sieci pojawił się nowy zwiastun wspomnianego tytułu. Najnowszy materiał promocyjny pozwala sprawdzić, jak gra prezentuje się w akcji.

Sports: Renovations od Roberta Lewandowskiego z prezentacją rozgrywki

Sports: Renovations na rozgrywce. Nowy zwiastun gry pod patronatem Roberta Lewandowskiego

Zwiastun pokazuje, na czym dokładnie będzie polegać rozgrywka w Sports: Renovations. Już niedługo gracze będą mieli jednak okazję samodzielnie sprawdzić debiutancką produkcję studia Goat Gamez. Deweloperzy wkrótce zamierzają bowiem przeprowadzić testy gry na Steam. Dokładny termin nie jest znany, ale zainteresowani już teraz mogą zgłosić swoją chęć udziału poprzez zielony przycisk „Poproś o dostęp” na karcie produktu na platformie Valve.

Jak można uratować boisko twojej ukochanej drużyny koszykarskiej przed rozbiórką przez dewelopera? Możesz zrobić to, w czym jesteś najlepszy – zarabiaj pieniądze, remontując podupadające obiekty sportowe. Odrestauruj siłownie, korty, baseny i boiska, ulepszaj narzędzia i rozbuduj swoją siedzibę. Zbieraj trofea i pamiątki ze zleceń i wystaw je wszystkie w specjalnym pomieszczeniu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Sports: Renovations powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku, ale dokładna data premiery nie jest znana. Tymczasem rzućcie okiem na gameplay trailer nadchodzącej produkcji studia Goat Gamez, która powstaje pod patronatem Roberta Lewandowskiego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!