Soulmask świetnie radzi sobie na Steam. Twórcy świętują ważny kamień milowy i udostępniają aktualizację

Patrycja Pietrowska
2024/06/06 14:15
0
0

Survival z maskami nie narzeka na brak zainteresowania.

Jakiś czas temu informowaliśmy o dużym zainteresowaniu wokół survivalu od Campfire Studio. Solumask znalazł się na wysokiej pozycji na liście bestsellerów platformy Valve i od kilku dni nieustannie przyciąga całą masę graczy. Teraz twórcy chwalą się ważnym kamieniem milowym oraz udostępniają pierwszą aktualizację.

Soulmask świetnie radzi sobie na Steam. Twórcy świętują ważny kamień milowy i udostępniają aktualizację

Soulmask sprawdziło już 200 tysięcy graczy

W mediach społecznościowych pojawiły się nowe wieści od Campfire Studio. Zgodnie z udostępnionymi informacjami, w Soulmask zagrało już 200 tysięcy osób, co stanowi kolejny kamień milowy. Survival nie może zatem narzekać na brak zainteresowania, na co wskazują również statystyki serwisu SteamDB – w ciągu ostatnich 24 godzin jednocześnie grało nawet 34 tysiące użytkowników Steama.

Deweloperzy nie zamierzają osiadać na laurach i podzielili się już pierwszą aktualizacją Soulmask. Naprawiono między innymi błędy związane z efektami dźwiękowymi, zadaniami, walką czy interfejsem użytkownika. Dodano również kilka możliwości w zakresie przypisania klawiszy oraz wprowadzono polecenie, które pozwala na reset NPC przypadkowo uwięzionych w ścianach.

GramTV przedstawia:

Ponadto w przypadku niektórych przedmiotów zwiększono zdobywane doświadczenie rzemieślnicze, zoptymalizowano zasięg noża rzeźniczego, a także poprawiono stabilność połączenia w rozgrywkach wieloosobowych. Twórcy wprowadzili także szereg innych poprawek, a szczegółowe informacje związane z aktualizacją znajdują się w tym miejscu. Dodatkowo pojawił się wpis, w którym deweloperzy odpowiadają na najczęściej zadawane pytania.

Uciekając przed śmiertelnym rytuałem ofiarnym, znajdujesz starożytną mistyczną maskę. Maska kryje w sobie potężną wiedzę, która zmieni świat, jaki znałeś. Staw czoła trudnym wyzwaniom natury, przetrwaj, zbierz zwolenników i zbuduj własne plemię. Odkrywaj i zgłębiaj prawdy kryjące się za enigmatyczną maską. – głosi opis gry Soulmask.

Na koniec przypominamy, że Soulmask dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych. Gra zadebiutowała 31 maja 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!