Sons of the Forest na nowym gameplayu

DK
2022/06/21 16:30

Nagranie prezentuje tworzenie broni, pozyskiwanie zasobów i walkę z naturą i zombiakami.

Na kanale GameV na YouTube pojawiło się ostatnio świeże wideo z rozgrywką z Sons of the Forest. Gameplay pokazuje takie elementy survivalu jak wytwarzanie broni, pozyskiwanie niezbędnych do przetrwania materiałów i walka ze zwierzętami i zombie. Filmik publikujemy na samym dole newsa.

Sons of the Forest na nowym gameplayu

Nagranie trwa pięć minut i dotyczy wersji PC, ale autor kanału przypomina, że tytuł w przyszłości zadebiutuje również na innych platformach, a konkretnie na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S.

GramTV przedstawia:

Gra stanowi kontynuację The Forest z 2018 roku. Ponownie trafimy na tajemniczą wyspę i będziemy musieli walczyć o przetrwanie. Premiera Sons of the Forest miała odbyć się już w zeszłym roku, ale w marcu twórcy informowali, że potrzebują nieco więcej czasu na sfinalizowanie prac nad survivalem. Ostatecznie ma on zadebiutować w październiku 2022.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
23/06/2022 19:17

Muszę niestety zasmucić szanowną redakcję ale nagłówek mocno wprowadza błąd gdyż nie ma na tym filmie niczego czego już nie pokazano. Jest to zebranie poprzednich materiałów w jeden ale nie w kolejności ich wypuszczania. 

Co więcej Państwo już o tym pisali i pierwszą część materiału (do około 1:50) możemy znaleźć w tym newsie:

https://www.gram.pl/news/sons-of-the-forest-endnight-games-zwiastun-trailer-data-premiery-gra-akcji-survival-horror-indie

Kolejna część tego filmu (do 3:08) zawarta została w tym artykule:

https://www.gram.pl/news/2020/12/29/nowy-zwiastun-sons-of-the-forest-premiera-w-2021-roku-szczegoly.shtml

A ostatnia część znajduje się w tym artykule:

https://www.gram.pl/news/2019/12/13/tga-2019-zapowiedziano-sons-of-the-forest-kooperacyjny-survival-horror-od-tworcow-the-forest.shtml

Z tego miejsca prosiłbym o zmianę nagłówka gdyż narobił mi tylko nadziei na nowe materiały i pewnie w przyszłości narobi kolejnym użytkownikom.