Sok z żuka 2 na pierwszym plakacie. Ciekawy dobór tytułu nowego filmu Tima Burtona

Radosław Krajewski
2024/02/02 12:00
2
0

Poznaliśmy oficjalny tytuł drugiej części Soku z żuka.

Po 36 latach Sok z żuka powróci z nową częścią. Długo oczekiwana kontynuacja od Tima Burtona pojawi się na jesień, a już wkrótce do sieci trafi pierwszy zwiastun. Wskazuje na to rozpoczęcie promocji filmu przez Warner Bros., który udostępnił pierwszy plakat produkcji, ujawniający oficjalny tytuł.

Sok z żuka 2 na pierwszym plakacie. Ciekawy dobór tytułu nowego filmu Tima Burtona

Sok z żuka 2 – plakat i oficjalny tytuł

Beetlejuice Beetlejuice to oficjalny tytuł Soku z żuka 2. Polska nazwa filmu nie została jeszcze ujawniona, ale trzeba przyznać, że oficjalny tytuł jest ciekawy i oryginalny. Rzecz jasna nawiązuje on do mitologii przedstawionego świata i wezwania bohatera, w którego ponownie wcieli się Michael Keaton. Pierwszy plakat filmu zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Szczegóły dotyczące fabuły Soku z żuka 2 nie są na razie znane. W obsadzie znaleźli się: Michael Keaton, Winona Ryder, Catherine O'Hara, Jenna Ortega, Monica Bellucci, Justin Theroux i Willem Dafoe.

Premierę Beetlejuice Beetlejuice wyznaczono na 6 września 2024 roku.

Sok z żuka 2 – plakat i oficjalny tytuł, Sok z żuka 2 na pierwszym plakacie. Ciekawy dobór tytułu nowego filmu Tima Burtona
Komentarze
2
Punstwo
Gość
07/02/2024 21:48

Uwielbiam Tima Bartona czy to są Filmy czy Bajki juz nie mogę się doczekać beetlajuica 😍

wolff01
Gramowicz
02/02/2024 12:59

Jestem ciekaw. Generalnie o Timie Burtonie mam zdanie, że trzeba mieć specyficzne podejscie do jego stylu (albo odpowiednie dragi), ale nie da się ukryć że jego filmy są oryginalne no i były wszechobecne w telewizji w moich latach młodości (Sok, Edward, Batman). A jego Sleepy Hollow to imo jeden z najgenialniejszych filmów w klimacie gothic horror jakie powstały. Jednocześnie ma pełno filmów/animacji z którymi mam wrażenie że trzeba być jego fanem żeby je przetrawić...

Sok z Żuka 2 może być czymś fajnym, w stylu kręcenia filmów którego od lat nie widziałem.