SnowRunner wkrótce z ulepszeniami na PS5 i XSX. Mamy datę premiery aktualizacji

Mikołaj Ciesielski
2022/04/02 15:30

Dobre wieści dla miłośników produkcji Saber Interactive korzystających z najnowszych konsol Sony i Microsoftu.

SnowRunner wkrótce z ulepszeniami na PS5 i XSX. Mamy datę premiery aktualizacji

W tym miesiącu od premiery gry SnowRunner miną dwa lata. Produkcja studia Saber Interactive zebrała bardzo dobre recenzje. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili zachęcić do swojej produkcji posiadaczy PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy oraz wydawca, firma Focus Entertainment, poinformowali bowiem, że już 31 maja SnowRunner doczeka się aktualizacji dedykowanej dla najnowszych konsol Sony i Microsoftu.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, dzięki wspomnianej „łatce” SnowRunner ma działać na PlayStation 5 i Xbox Series X w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. To jednak nie koniec dobrych informacji. Dzięki zapowiedzianej aktualizacji produkcja studia Saber Interactive doczeka się wsparcia dla funkcji cross-play na wszystkich platformach.

Na koniec przypomnijmy, że SnowRunner zadebiutował na rynku w kwietniu 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W maju ubiegłego roku tytuł pojawił się również na Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Saber Interactive, to serdecznie zapraszamy do lektury: Przed wyruszeniem w drogę pamiętaj o… ręcznym – recenzja gry SnowRunner.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!