Snowpiercer z pełnym zwiastunem finałowego sezonu. Pociąg zmierza do stacji końcowej

Radosław Krajewski
2024/06/21 17:30
0
0

Stacja AMC zaprezentowała pełny zwiastun ostatnich odcinków serialu Snowpiercer.

Wszystkich fanów Snowpiercera zapewne ucieszył fakt, że w marcu bieżącego roku stacja AMC przejęła prawa i ogłosiła emisję czwartego, ostatniego sezonu serialu. Niedawno do sieci trafił pierwszy zwiastun finałowej serii, a teraz AMC zaprezentowało pełny zwiastun, który ujawnia kilka niespodzianek dla widzów, w tym ujęcia na nowe postacie grane przez Clarka Gregga i Michaela Aronova.

Snowpiercer

Snowpiercer – pełny zwiastun finałowego sezonu

Jak możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie, w finałowym sezonie nie zabraknie akcji, a także zupełnie nowego zagrożenia i wyzwań dla głównych bohaterów, zarówno w pociągu, jak i poza nim. Andre i Melanie w końcu odkryją, kto zagraża ich osadzie, którą założyli w Nowym Edenie. Znajdując się na pokładzie Snowpiercera muszą ustalić, kto i dlaczego wystrzelił tajemniczy pocisk, zagrażający ich istnieniu.

Przypomnijmy, że serial Snowpiercer powstał na bazie filmu Joon-ho Bonga o tym samym tytule, który z kolei został zainspirowany przez komiks stworzony przez Jacquesa Loba i Jeana-Marca Rochette’a. W Snowpiercer występują: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Sam Otto, Chelsea Harris, Mike O’Malley, Roberto Urbina i Sheila Vand. Do obsady czwartego sezonu dołączyli Clark Gregg i Michael Aronov.

GramTV przedstawia:

Premierę Snowpiercera na antenie AMC i na platformie AMC+ wyznaczono na 21 lipca.

W Polsce Snowpiercer można oglądać na Netflixie. Platforma oferuje trzy obecnie dostępne sezony. Nie wiadomo, czy czwarty również pojawi się na tej platformie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!