Śnieżka będzie bardziej niezależna. Bandyci zamiast krasnoludków i wielki bałagan nie do uratowania

Radosław Krajewski
2024/04/21 11:00
8
0

Nowe informacje o aktorskiej wersji Królewny Śnieżki nie napawają optymizmem.

Po ostatnich doniesieniach związanych ze Śnieżką wydawało się, że film za sprawą dokrętek wyjdzie na prostą i ma szansę stać się przyszłorocznym hitem. Okazuje się, że rzeczywistość może być jednak inna i jeden ze scooperów wciąż uważa, że film jest ogromnym bałaganem, którego nie da się już uratować. Co więcej, poznaliśmy kolejne informacje dotyczące roli głównej bohaterki, jak i krasnoludków, którzy wcale krasnoludkami mają nie być.

Śnieżka będzie bardziej niezależna. Bandyci zamiast krasnoludków i wielki bałagan nie do uratowania

Śnieżka – bałagan nie do uratowania i niezależna Śnieżka

Doskonale znany scooper Daniel Richtman ujawnił, że w filmie siedem magicznych postaci zostaną zaprezentowani jako bandyci, która to grupa zostanie utworzona przez Jonathana, czyli bohatera, który zastąpi Księcia. Wciąż będą mieli drobne rozmiary, co zostało zaprezentowano na pierwszym zdjęciu z filmu, ale nigdy nie zostaną nazwani krasnoludkami.

Według Richtmana Śnieżka zyska dużo więcej swobody i niezależności. Bohaterka stanie na czele buntu przeciwko Złej Czarownicy. Scooper potwierdził, że w filmie wątek zatrutego jabłka zostanie w jakiś sposób przekształcony.

Z kolei konto EmpireCity Box Office w serwisie X zaprzeczyło poprzednim doniesieniom, że film zebrał pozytywne reakcje widzów po pokazach testowych. Zdaniem redaktorów konto Śnieżka nie cieszy się uznaniem i dyrektorzy Disneya oraz producenci filmu nie pokładają już w tym projekcie wielkich nadziei. Produkcja ma być wielkim bałaganem, który nie zadziała nawet po dokrętkach.

Właściwie mogę obalić ten raport DanielRPK. Jak powiedziałem kilka miesięcy temu, film miał kłopoty, zanim przesunięto go o rok, a w rzeczywistości pokazy testowe wypadają słabo i zaangażowani w produkcję nie pokładają w tym zbyt wielkich nadziei. Film jest bałaganem i nie działa pomimo dokrętek.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Śnieżki jest Marc Webb, twórca obu części Niesamowitego Spider-Mana. W obsadzie znaleźli się: Rachel Zegler, Gal Gadot, Ansu Kabia, Martin Klebba, Andrew Burnap oraz Colin Michael Carmichael.

Przypomnijmy, że Śnieżka zadebiutuje w kinach 21 marca 2025 roku.

Komentarze
8
wolff01
Gramowicz
22/04/2024 00:02

Pomijając Disneyowskie kreatywne dno że jedyne co obecnie potrafią to robić remake-i, to nawet tego nie umieją zrobić dobrze.

Btw jeżeli wierzyć doniesieniom Disney osiągnął coś nieosiągalnego - Star Wars stracił na filmach ze Star Wars xD https://www.forbes.com/sites/carolinereid/2024/04/14/disneys-star-wars-box-office-profits-fail-to-cover-cost-of-lucasfilm/

ZubenPL
Gramowicz
21/04/2024 21:13

Czyli szykuje się flop, disney wie że to flop już przed premierą i nie ma nadzieji. A wszystko się zaczęło od decyzji o zrobieniu super hiper progresywnego filmu i zatrudnienia woke nieudaczników do projektu xD

Bruce_666
Gramowicz
21/04/2024 16:12
Headbangerr napisał:

Albo niech Śnieżka zejdzie na dalszy plan, a historię skupić na królewiczu, bo biedak był marginalizowany przez dekady.

Żeby tak było, to musiałaby być królewna. Raczej nikt nie będzie uprawiał herezji, że gdzie w oryginale główną postacią jest kobieta, na pierwszy plan wybija się mężczyzna.
Trwa Wczytywanie