Snake Eyes z pełnym zwiastunem. Paramount prezentuje zapowiedź blockbustera

Radosław Krajewski
2021/06/21 15:25
0
0

Paramount Pictures zaprezentowało kolejny zwiastun swojego nadchodzącego letniego superwidowiska.

Snake Eyes z pełnym zwiastunem. Paramount prezentuje zapowiedź blockbusteraSnake Eyes jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych blockbusterów. Film jest spin-offem słynnej serii G.I. Joe, w której poznamy genezę jednego z najbardziej tajemniczych postaci z uniwersum. Paramount Pictures udostępniło właśnie nowy zwiastun produkcji, który wypełniony jest widowiskową akcją, efektami specjalnymi i humorem. Zobaczcie, jak prezentuje się powrót do marki G.I. Joe po ośmiu latach.

Film opowie historię popularnego bohatera, który po śmierci ojca dołączył do klanu Arashikage, na czele którego stoi Hard Master. Potężny wojownik wyszkolił młodego chłopaka szukającego zemsty na zabójcach swojego ojca. Po wielu latach treningów jest wreszcie gotowy podążyć własną ścieżką. Podczas szukania tropów jego dotychczasowe życie zmienia się diametralnie, nie wiedząc, komu może zaufać.

GramTV przedstawia:

Film wyreżyserował Robert Schwentke, który ma na koncie Plan lotu, Zaklęci w czasie, pierwszą część Red, oraz dwie odsłony serii Niezgodna. W obsadzie znaleźli się: Henry Golding (Snake Eyes), Iko Uwais (Hard Master), Samara Weaving (Scarlett), Andrew Koji (Storm Shadow), Ursula Corbero (Baronowa), Steven Allerick i Haruka Abe. Premierę filmu wyznaczono na 23 lipca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!