Skyblivion wciąż powstaje. Twórcy modyfikacji udostępniają nowy film

Maria Wawrzyniak
2022/03/27 18:00

Niezwykle ambitna modyfikacja pod tytułem Skyblivion ma się dobrze. Modderzy udostępnili nowy film i poinformowali o postępach w pracy nad swoim dziełem.

Jak podaje serwis Game Rant, przedstawiciele zespołu odpowiedzialnego za rozwój bardzo ambitnej modyfikacji Skyblivion opublikowali czwarty odcinek dziennika deweloperskiego, w którym pochwalili się aktualnym stanem prac nad projektem. Warto w tym momencie przypomnieć, że mowa tutaj o odtworzeniu gry The Elder Scrolls IV: Oblivion na silniku piątej części, czyli Skyrim. Jest to naprawdę duży projekt, rozwijany praktycznie cały czas od 2012 roku. Co więc twórcy ujawnili w najnowszym filmie?

Deweloperom udało się ukończyć sporo modeli goblinów – dowiedzieliśmy się, że w modyfikacji znajdziemy siedem różnych plemion wrogich stworzeń, które będą toczyć między sobą wojny. Nie wiemy jednak dlaczego. Postępy poczyniono też w kwestii modelowania w trójwymiarze; znacząca większość budynków, struktur czy przedmiotów została już ukończona. Osobny rozdział powyższego materiału poświęcono nawet na artefakty (Umbra, Volendrung oraz Infernal Frost), aby dokładnie omówić ich cechy i działanie. W materiale zaprezentowano dodatkowo miasto Bruma, będące na ten moment jednym z trzech ukończonych dużych lokacji. Niestety, nadal nie znamy daty premiery pełnej wersji modyfikacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!