Skull & Bones – wideo prezentuje możliwości gry w wersji na PC

DK
2022/08/25 23:20

Na bezchmurnym monitorze ujrzymy ray tracing.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zamierzeniami twórców, Skull & Bones ukaże się jeszcze w tym roku. Ubisoft od pewnego czasu przypomina graczom o nieodległym terminie premiery, publikując coraz to nowe nagrania dotyczące produkcji. I tak chociażby dziś pisaliśmy o wideo prezentującym mechanizmy eksploracji lądowej. Oprócz tego Francuzi zademonstrowali też niedawno trailer prezentujący możliwości gry w wydaniu pecetowym.

Skull & Bones – wideo prezentuje możliwości gry w wersji na PC

Zgodnie z informacjami widniejącymi na wideo tytuł umożliwi wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K HD i z odblokowanymi FPS-ami. Twórcy zadbali też o wsparcie dla ray tracingu i technologii DLSS i obsługę ekranów ultrapanoramicznych. Produkcja zaoferuje rozbudowane opcje dostosowywania parametrów graficznych.

Skull & Bones – co się tu robi i kiedy premiera

W nowej grze od Ubisoftu zaczniemy od zera – jako wyrzutek społeczny spróbujemy odbić się od dna, szukając szczęścia w branży pirackiej. Naszym głównym zadaniem będzie toczenie morskich bitew, dbanie o zadowolenie załogi i poszukiwanie zapasów i surowców. Istnieje możliwość grania w pojedynkę, ale jednak projekt jest nastawiony na współpracę z innymi osobami.

GramTV przedstawia:

Skull & Bones ma zadebiutować 8 listopada 2022. Platformy, na jakie zmierza produkcja, to pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Francuzi zrezygnowali z wydawania tytułu na konsole ubiegłej generacji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!