Skull & Bones – nowy trailer wyjaśnia mechanizmy lądowej eksploracji

DK
2022/08/25 20:15

Przedstawiciele Ubisoftu mówią dużo o przygodach na ziemi.

Skull & Bones ma zadebiutować już w listopadzie. Ubisoft co jakiś czas przypomina o tym graczom, publikując coraz to nowe materiały z gry. Wcześniej mieliśmy okazję dowiedzieć się trochę o mechanizmach walki, a teraz na Gamescomie pokazano materiał wideo z omówieniem systemów eksploracji na lądzie.

Skull & Bones – nowy trailer wyjaśnia mechanizmy lądowej eksploracji

Jak mówi kierownik projektu Ryan Barnard, na ziemi będziemy mieli co robić: przede wszystkim mamy tu zawierać znajomości z innymi graczami, wytwarzać potrzebne przedmioty czy podpisywać kontrakty. Na pewno nie ma możliwości eksplorowania wszystkich wysp, które pojawią się w grze – kluczowe będą dwa rodzaje lądu. Jak zaznacza dyrektor kreatywna Elisabeth Pellen – ziemia będzie stanowiła nienaruszalną strefę bezpieczeństwa gracza, służąc jako odskocznia od dzikiego i pełnego niebezpieczeństw morza.

Data premiery Skull & Bones

Zgodnie z aktualnymi ustaleniami piracki statek ma trafić do sklepowego portu 8 listopada 2022. Jak można było dowiedzieć się już w czerwcu, Skull & Bones ukaże się na pecetach i konsolach obecnej generacji – nie ma planów wydania gry na PS4 i Xboksa One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!