Silos otrzyma 2 sezon. Apple przedłuża swój najnowszy hit sci-fi

Radosław Krajewski
2023/06/15 10:40
0
0

Platforma zamówiła więcej odcinków swojego najnowszego serialu.

Apple TV+ rzadko rezygnuje ze swoich seriali po pierwszym sezonie. Wyjątkiem nie będzie Silos, który właśnie otrzymał zamówienie na drugi sezon. Na trzy odcinki przed końcem pierwszej serii fani mogą być spokojni o los tej produkcji, która w przyszłości otrzyma więcej odcinków.

Silos otrzyma 2 sezon. Apple przedłuża swój najnowszy hit sci-fi

Apple przedłużyło Silos na 2 sezon

Silos rozpoczął się 5 maja, błyskawicznie stając się najchętniej oglądanym obecnie serialem na Apple TV+. Według Nielsena oglądalność wzrosła dwucyfrowo od dnia premiery.

Niezwykle satysfakcjonujące było obserwowanie, jak wciągający, nastrojowy i pięknie wykonany epicki serial science-fiction Silos szybko stał się serialem Apple’a numer jeden. Gdy widzowie na całym świecie zostali pochłonięci tajemnicami i spiskami zakopanymi w tym fascynującym podziemnym świecie, oglądalność wciąż rośnie, a my jesteśmy bardzo podekscytowani, że w drugim sezonie ujawnimy więcej tajemnic silosu - powiedział Matt Cherniss, szef programowy Apple TV+.

Nie możemy się doczekać, aż widzowie na całym świecie zanurzą się w epickim świecie, który stworzyliśmy, aby ożywić powieści Hugh Howeya. Apple wierzyło w naszą wizję od pierwszego dnia i to zaszczyt mieć możliwość zagłębienia się w tę historię i odkrycia warstw naszych postaci w Silosie – przyznał Graham Yost, twórca serialu.

GramTV przedstawia:

Silo to historia ostatnich 10 000 ludzi na Ziemi, których podziemny dom chroni ich przed toksycznym i śmiercionośnym światem zewnętrzny. Jednak nikt nie wie, kiedy i dlaczego silos został zbudowany, a każdy, kto spróbuje się dowiedzieć, ponosi śmiertelne konsekwencje. Juliette to inżynierka, która szuka odpowiedzi na pytanie o morderstwo ukochanej osoby i wpada na tajemnicę, która sięga o wiele głębiej, niż mogłaby sobie wyobrazić, prowadząc ją do odkrycia, że ​​jeśli kłamstwa cię nie zabiją, zrobi to prawda.

W obsadzie znaleźli się: Rebecca Ferguson, Common, Harriet Walter, Chinaza Uche, Avi Nash, David Oyelowo, Rashida Jones i Tim Robbins.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!