She-Hulk wróci z 2. sezonem? Gwiazda serialu daje jednoznaczną odpowiedź

Radosław Krajewski
2024/01/16 16:30
1
0

She-Hulk pojawi się w nowych Avengersach, ale czy wróci również w kolejnym sezonie swojego serialu?

Mecenas She-Hulk to jeden z najmniej udanych seriali Marvela. Niewielu widzom podobały się solowe przygody kuzynki Bruce’a Bannera, a produkcja krytykowana była za słabe efekty specjalne, w tym CGI głównej bohaterki. Serial kosztował aż 225 mln dolarów, a mimo to nie stał się hitem, na który Marvel i Disney liczyli. Co jakiś czas powracają plotki, że She-Hulk otrzyma drugi sezon, ale innego zdania jest gwiazda serialu, Tatiana Maslany.

She-Hulk wróci z 2. sezonem? Gwiazda serialu daje jednoznaczną odpowiedź

Mecenas She-Hulk – nie ma nadziei na drugi sezon

Aktorka niedawno udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że Mecenas She-Hulk prawdopodobnie nie wróci z drugim sezonem. Na przeszkodzie ma stać zbyt wysoki budżet.

Nie sądzę, że będzie drugi sezon. Myślę, że przekroczyliśmy nasz budżet, a Disney stwierdził: „Nie, dzięki”.

GramTV przedstawia:

Jednym z celów Marvela na najbliższe lata jest poprawa jakości swoich kinowych i streamingowych produkcji. Z tego względu studio opóźniło premiery wielu filmów i seriali, a w 2024 roku do kin trafi wyłącznie Deadpool 3.

Marvel nie chce dopuścić do powtórki z sytuacji sprzed roku, kiedy to produkcje studia były krytykowane przez fanów, co wpłynęło na zarobki filmów z kin i oglądalność seriali na Disney+. Najwyraźniej włodarze Marvela nie widzą sensu w kontynuowaniu historii She-Hulk, której serial mógł przynieść finansowe straty.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
16/01/2024 17:47

"Poprawa jakości". Taa. Dopóki Disney będzie stosować w swoich produkcjach przymusowy element wychowawczy, o żadnej poprawie nie może być mowy.