Shadow Warrior 3 z nowym zwiastunem. Twórcy potwierdzają datę premiery FPS-a

Mikołaj Ciesielski
2022/02/01 08:30
0
0

Dzięki zamówieniom przedpremierowym gracze mogą otrzymać dostęp do pierwszych dwóch odsłon serii.

Shadow Warrior 3 z nowym zwiastunem. Twórcy potwierdzają datę premiery FPS-a

Dwa tygodnie temu do sieci wyciekła data premiery Shadow Warrior 3. Deweloperzy ze studia Flying Wild Hog dość długo czekali jednak z potwierdzeniem wspomnianych informacji. Na szczęście twórcy postanowili nie trzymać graczy dłużej w niepewności i opublikowali wczoraj nowy zwiastun gry, z którego dowiadujemy się, że Shadow Warrior 3 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 1 marca. Wspomniany materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Flying Wild Hog potwierdziło także wcześniejsze informacje dotyczące bonusów do zamówień przedpremierowych. Okazuje się, że gracze, którzy zdecydują się zamówić nadchodzącą produkcję polskiego studia przed premierą, natychmiast otrzymają dostęp do dwóch poprzednich odsłon serii, czyli Shadow Warrior oraz Shadow Warrior 2. Ponadto użytkownicy mogą liczyć na przedmioty kosmetyczne do wykorzystania w Shadow Warrior 3.

Na koniec przypomnijmy, że w Shadow Warrior 3 ponownie wcielimy się w Lo Wanga. Bohater wywołał tym razem spore zamieszanie, ponieważ nieopatrznie uwolnił potężnego starożytnego smoka. Konsekwencją tego czynu może być koniec świata, dlatego też protagoniście nie zostaje nic innego, jak ruszyć w podróż i zapobiec zagładzie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!