Skasowany przez Netflixa serial uratowany przez inną platformę. Fani są zaskoczeni

Radosław Krajewski
2023/02/11 13:00
0
0

Chociaż jeden ze skasowanych przez Netflixa seriali otrzyma drugą szansę.

W połowie stycznia bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Singiel w Nowym Jorku od Netflixa nie doczeka się kontynuacji. Twórcy serialu zapowiedzieli znalezienie nowego domu dla swojej produkcji i niecały miesiąc później ogłoszono, że serial będzie dalej rozwijany przez stację Showtime. Jest to zaskakujący zbieg okoliczności, gdyż zdecydowana większość skasowanych seriali nigdy nie otrzymuje drugiej szansy w zupełnie innym miejscu.

Skasowany przez Netflixa serial uratowany przez inną platformę. Fani są zaskoczeni

Singiel w Nowym Jorku uratowany przez Showtime

Singiel w Nowym Jorku ma stanowić o sile oferty platformy streamingowej Paramount+ with Showtime. Szef Showtime, Chris McCarthy, jest zadowolony z tej transakcji, która pasuje do jednego z trzech głównych pasm treści oferowanych przez serwis, wpisując się w tematykę „różnorodności kulturowej”, gdzie znajdują się takie produkcje, jak The L Word i Chi.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Singiel w Nowym Jorku opowiada historię Michaela Lawsona, który jest przekonany, że kontroluje całe swoje życie. Ma świetną pracę jako agent nieruchomości, wspierającą rodzinę, bliskich przyjaciół i kochającego partnera Colina, z którym spędził wspaniałe ostatnie siedemnaście lat życia. Jednak gdy w przeddzień swoich 50. urodzin Colin niespodziewanie wyprowadza się od Michaela, mężczyzna musi na nowo zmierzyć się z byciem samotnym gejem w Nowym Jorku.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy Singiel w Nowym Jorku powróci z drugim sezonem. Fani są jednak zaskoczeni takim obrotem spraw, ale w mediach społecznościowych wyrażają swoje zadowolenie, że produkcja otrzyma drugą szansę.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!