Serial Marvela usunięty z Disney+. Fani są zawiedzeni

Radosław Krajewski
2023/05/28 15:00
0
0

Platforma miała być domem dla wszystkich produkcji Disneya.

Wczoraj Disney+ stracił ponad 90 oryginalnych filmów, seriali i programów. Subskrybenci platformy utracili dostęp do wielu znanych i lubianych produkcji, w tym Rosaline, Jedyny i niepowtarzalny Ivan, Willow, Turner i Hooch, czy Potężne Kaczory: Sezon na zmiany. Wielu widzów przekonana była, że przynajmniej seriale z Gwiezdnych wojen oraz Marvela uchronią się przed wielką czystką w bibliotece platformy. Niestety jeden z superbohaterskich seriali również został skasowany, na co fani produkcji zareagowali w mediach społecznościowych.

Serial Marvela usunięty z Disney+. Fani są zawiedzeni

Runaways od Marvela skasowany z Disney+

Na Disney+ można znaleźć kilka produkcji Marvela, które nie należą bezpośrednio do MCU. Jednym z nich był Runaways, który niespodziewanie został usunięty z platformy. Serial stworzony przez Hulu nie znalazł się na wstępnej liście tytułów oznaczonych do usunięcia przez Disneya, więc strata tej produkcji tym bardziej zmartwiła fanów.

Runaways emitowany był przez trzy sezony w latach 2017-2019. Produkcja mogła pochwalić się wysoką oceną krytyków na Rotten Tomatoes, wynoszącą aż 84%. Serial na szczęście wciąż dostępny jest do kupienia na wybranych platformach streamingowych, ale widzowie nie mają co liczyć, że wróci na Disney+.

Niestety skasowanie serialu Marvela może oznaczać, że w przyszłości Disney pokusi się o usunięcie z biblioteki kolejnych swoich superbohaterskich produkcji. Gdy te należące do MCU są na razie bezpieczne, tak pozostałe, w tym Agenci T.A.R.C.Z.Y., Agentka Carter, czy The Gifted: Naznaczeni już niekoniecznie i w przyszłości również mogą zostać usunięte z platformy.

Marvel Runaways zostańcie ze mną. Jesteście moją rodziną. Nie opuszczajcie mnie

Wczytywanie ramki mediów.

Runaways nigdy nie został wydany na nośnikach fizycznych i został właśnie usunięty, bez ostrzeżenia, z Disney+ na całym świecie i Hulu w USA.

Obecny stan ochrony mediów to pieprzony bałagan i bardzo się martwię, dokąd zmierzamy.

Wczytywanie ramki mediów.

Marvel’s Runaways zasługuje na znacznie więcej

Wczytywanie ramki mediów.

Pamiętam, gdy Runaways bylo jedyną rzeczą, która utrzymywała hulu na powierzchni… lol

Wczytywanie ramki mediów.

Fani Agentów T.A.R.C.Z.Y.

Wczytywanie ramki mediów.

To był jeden z najlepszych seriali Marvela. Dlaczego to zrobili?

Wczytywanie ramki mediów.

Kocham ten serial

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!