Serial Cleaners – sprzątanie miejsc zbrodni nie byłoby takie fajne bez muzyki

DK
2022/08/17 16:50

Polscy twórcy prezentują dźwięk, który ma umilić nam niewdzięczną robotę.

Do premiery sequela nietuzinkowej gry pozostało już niewiele czasu – skradanka ma zadebiutować za około miesiąc. Polskie studio Draw Distance przypomina graczom o tym fakcie, publikując świeży materiał z procesu tworzenia Serial Cleaners. Wideo prezentuje próbkę muzyki, jaka ma towarzyszyć graczom podczas czyszczenia miejsc zbrodni. Trailer z autorami soundtracka zamieszczamy na samym dole.

Serial Cleaners – sprzątanie miejsc zbrodni nie byłoby takie fajne bez muzyki

Serial Cleaners to kontynuacja polskiego hitu o współpracy sprzątacza z mafią. Tym razem trafimy do Nowego Jorku z lat 90. To od nas będzie zależało, czy będziemy chcieli wykonywać misje po cichu, korzystając z mechanizmów skradankowych, czy raczej zdamy się na ucieczkę i refleks. Produkcja zaoferuje czterech różnych bohaterów – każdego z nich mają charakteryzować odrębny styl i umiejętności.

Data wydania Serial Cleaners

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i nic się nie opóźni, Serial Cleaners trafi do sklepów 22 września. Tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!