Hellblade II ponownie zachwyca. Twórcy pokazują niesamowity poziom realizmu

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/22 14:30
0
0

Deweloperzy ze studia Ninja Theory po raz kolejny pokazali, co zamierzają osiągnąć w kwestii realizmu w nadchodzącej grze Senua’s Saga: Hellblade II.

W przeszłości studio Ninja Theory wielokrotnie zachwycało graczy swoimi możliwościami oraz tym, co próbują osiągnąć w nadchodzącej grze Senua’s Saga: Hellblade II w kwestii realizmu. Teraz zrobili to po raz kolejny – na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie pojawił się nowy filmik stanowiący kolejną edycję deweloperskiego dziennika, w którym twórcy pokazali, jak tworzą główną bohaterkę, Senuę.

Hellblade II ponownie zachwyca. Twórcy pokazują niesamowity poziom realizmu

Senua’s Saga: Hellblade II na nowym materiale. Oto, jak powstaje główna bohaterka

Podczas tego procesu wykorzystano przede wszystkim umiejętności profesjonalnych projektantów kostiumów, co pozwala osiągnąć poziom realizmu oraz szczegółowości, który nie byłby możliwy do uzyskania przy użyciu technik stricte cyfrowych. Twórcy wielokrotnie podkreślali, że Senua’s Saga: Hellblade II ma przedstawić zupełnie nowy poziom realizmu w grach.

GramTV przedstawia:

Studio potwierdziło, iż ponownie nawiązało współpracę z firmą 3Lateral w celu wykonania cyfrowych skanów aktorów. Co jednak ciekawe, gdy zespół skanował odtwórczynię głównej roli, aktorkę Melinę Juergens, kilka lat temu przy tworzeniu pierwszej części, wówczas mowa była tylko o około gigabajcie danych, a teraz na każdą minutę nagrania przypadają terabajty.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Senua’s Saga: Hellblade II ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!