Sengoku Dynasty z datą premiery we wczesnym dostępie. Zobaczcie nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/07/13 11:50
1
0

Kolejna gra z serii Dynasty od Toplitz Productions trafi wkrótce w ręce graczy.

O Sengoku Dynasty po raz pierwszy informowaliśmy jeszcze w 2021 roku. Tymczasem okazuje się, że produkcja skierowana do miłośników Medieval Dynasty oraz fanów japońskich klimatów trafi wkrótce w ręce graczy. Firma Toplitz Productions ujawniła bowiem dokładną datę premiery gry we wczesnym dostępie.

Sengoku Dynasty z datą premiery we wczesnym dostępie. Zobaczcie nowy zwiastun

Sengoku Dynasty zadebiutuje wkrótce w Early Access. Nowy zwiastun zdradza datę premiery

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Sengoku Dynasty zadebiutuje w programie Early Access na Steam już 10 sierpnia 2023 roku. W przyszłym miesiącu Toplitz Productions oraz deweloperzy z warszawskiego studia Superkami podzielą się również szczegółami na temat harmonogramu nadchodzących funkcji i aktualizacji zawartości. Już teraz do sieci trafił natomiast nowy zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości.

Podziwiaj piękno przyrody i bierz udział w starych rytuałach, aby odkryć tajemnice boskości. Sengoku Dynasty oferuje interesujący wgląd w życie w średniowiecznej Japonii. Wybierz swoją ścieżkę, zostając przywódcą, rzemieślnikiem, wojownikiem albo mnichem, i wyrusz w epicką podróż – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Sengoku Dynasty ma znajdować się we wczesnym dostępie przez około rok, ale w tej kwestii wiele ma zależeć od opinii oraz sugestii samych graczy. Pod względem samej rozgrywki produkcja studia Superkami przypomina wspomniane na początku wiadomości Medieval Dynasty. Całość stanowi bowiem połączenie RPG, budowy miasta, symulacji życia oraz elementów walki o przetrwanie.

Komentarze
1
Norgon
Gramowicz
13/07/2023 15:26

Szkoda, że Medieval dynasty już nie jest specjalnie rozwijane. Było sporo fajnych pomysłów ale ostatecznie trafią do japońskiego średniowiecza