Sea of Stars – wiemy, kiedy zadebiutuje prequel udanego The Messenger

Jakub Smolak
2022/12/24 16:00

Gra po raz pierwszy zapowiedziana została w 2020 roku.

Według pierwszych zapowiedzi twórcy planowali premierę Sea of Stars na 2022 rok. W trakcie prac okazało się jednak, że potrzebują więcej czasu na doszlifowanie swojej produkcji. W związku z tym przełożono debiut gry na 2023 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy należy spodziewać się premiery.

Sea of Stars – wiemy, kiedy zadebiutuje prequel udanego The Messenger

Fani The Messenger z pewnością mają wysokie oczekiwania

Jak donosi portal gematsu.com, premiery Sea of Stars powinniśmy spodziewać się latem przyszłego roku. Twórcy podzielili się również specjalnym wideo, z którego możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat oprawy muzycznej.

Sea of Stars będzie oferować turowy system walki. Starcia z wrogami są bardzo ważnym elementem rozgrywki, dlatego deweloperzy poświęcili tej mechanice naprawdę dużo uwagi. Do naszej dyspozycji oddano także liczne umiejętności i zaklęcia, dzięki którym możemy nie tylko atakować, ale także w sprytny sposób bronić się przed przeciwnikami.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Sea of Stars zmierza na PC oraz konsole Nintendo Switch. Produkcja przedstawi wydarzenia rozgrywające się przed akcją The Messenger. W trakcie przygody poprowadzimy drużynę, na której czele stanie dwójka młodzików – Valere oraz Zale. Bohaterowie obdarzeni są mocami słońca i księżyca, a odpowiednie połączenie ich zdolności otworzy przed nami dostęp do Magii Zaćmienia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
weiter
Gość
25/12/2022 13:05

Powiązanie jedno z drugim, to chyba tylko na papierze.

Niakadan
Gramowicz
24/12/2022 20:11

Taki inny ten prequel