Scenarzyści Deadpoola 3 chcą niższego aktora w roli Logana. Ich typy zaskakują

Radosław Krajewski
2022/07/07 16:00

Twórcy scenariusza do Deadpoola 3 w żartobliwym tonie odnieśli się do castingu nowego Wolverine’a.

Marvel wciąż nie wybrał nowego odtwórcy roli Logana. Podczas San Diego Comic-Con mogą paść pierwsze konkrety o nadchodzących produkcjach z mutantami, a swój własny film lub serial może otrzymać Wolverine. Niedawno aktor Taron Egerton ujawnił, że rozmawiał z Marvelem o jego udziale w uniwersum i zdradził, że chciałby zastąpił Hugh Jackamana i wcielić się w popularnego Rosomaka. Teraz do sprawy castingu odnieśli się scenarzyści Deadpoola 3, którzy mają własne zdanie dotyczące aktora, który powinien wcielić się w Wolverine’a.

Scenarzyści Deadpoola 3 chcą niższego aktora w roli Logana. Ich typy zaskakują

Nasze sugestie? Tym razem to powinien być ktoś niższy. Może Zack Galifianakis albo Patton Oswalt, ktoś w ich typie. Nie wiem. Nie mamy żadnych wewnętrznych informacji na ten temat. Nawet gdybyśmy mieli, to nie moglibyśmy się tym podzielić, ale nie mamy. Szczerze mówiąc, to wolałbym kogoś z mniej znanym nazwiskiem. Hugh Jackman rzucał się w oczy i były te wszystkie narzekania, że: „on jest za wysoki” lub „on nie wygląda dobrze”. Jeżeli Marvel gra swoimi kartami w odpowiedni sposób, to powinni zatrudnić kogoś, kogo jeszcze nigdy nie widzieliśmy.

GramTV przedstawia:

Lista fanowskich kandydatów do tej roli jest bardzo długa i znajduje się na niej nawet Daniel Radcliffe. Spełnia on jednak tylko jeden z warunków Rhetta Reese’a i Paula Wernicka. Niezależnie kogo Marvel obsadzi w tej roli, to możemy być pewni, że będzie to aktor z młodszego pokolenia, aby mógł wcielać się w Logana przez kilka, a może i kilkanaście kolejnych lat.

Komentarze
2
NoToTen
Gramowicz
09/07/2022 15:17
dariuszp napisał:

Logan oryginalnie był relatywnie niski bo miał 160cm.

Jackman grał go świetnie ale aktor miał 187cm. Był za wysoki do tej roli. 

Moim zdaniem wzrost w przypadku Jackmana nie był tak wielkim problemem, jak muskulatura...a raczej jej brak. Aktor pod względem napompowania zaczął się do Logana upodabniać dopiero w ostatnich filmach. W pierwszych X-Menach wyglądał dość niepozorne, podczas gdy komiksowy Wolverine zawsze był "szerszy niż wyższy"

dariuszp
Gramowicz
07/07/2022 16:48

Logan oryginalnie był relatywnie niski bo miał 160cm.

Jackman grał go świetnie ale aktor miał 187cm. Był za wysoki do tej roli.