Sausage Party: Foodtopia na szalonym zwiastunie. Amazon Prime Video zaprezentował nowy serial dla dorosłych

Krzysztof Żołyński
2024/06/12 19:00
1
0

Prime Video ujawniło oficjalny zwiastun kontynuacji Sausage Party. Tak – nakręcili kontynuację przezabawnego filmu animowanego z 2016 roku.

Nowy serial powstał na podstawie animacji Sausage Party z 2016 roku w reżyserii Conrada Vernona i Grega Tiernana. Okazuje się, że pierwszy film był tylko przystawką. Tym razem powinniśmy przygotować się na dużo więcej, mocniej i śmieszniej, a czas przed telewizorem spędzimy poznając dzieje Franka, Brendy, Barry'ego i Sammy'ego, próbujących uporać się z misją zbudowania własnego społeczeństwa: Foodtopia! Główni bohaterowie mają pomysł jak to zrobić, ale oczywiście nie wszystko ułoży się tak, jakby tego chcieli.

Sausage Party: Foodtopia na szalonym zwiastunie. Amazon Prime Video zaprezentował nowy serial dla dorosłych

Sausage Party powraca w jeszcze bardziej szalonej odsłonie. Jest zwiastun

Sausage Party: Foodtopia to serial stworzony i prowadzony przez Ariela Shaffira i Kyle’a Huntera. Razem z Sethem Rogenem i Evanem Goldbergiem napisali oni także scenariusz do pełnometrażowego filmu animowanego z 2016 roku. Zawiera odcinki wyreżyserowane przez Conrada Vernona, który był współreżyserem filmu.

W składającym się z ośmiu odcinków serialu, usłyszymy głosy Setha Rogena, Kristen Wiig, Michaela Cery, Davida Krumholtza, Edwarda Nortona, Willa Forte, Sama Richardsona, Natashy Rothwell i Yassira Lestera.

Jest to koprodukcja telewizji Annapurna, Sony Pictures Television i Amazon MGM Studios. Producentami wykonawczymi są Rogen i Goldberg, James Weaver, Alex McAtee, Ariel Shaffir, Kyle Hunter, Madeline Blair, Conrad Vernon, Megan Ellison, Patrick Chu i Andrew Millstein.

GramTV przedstawia:

Amazon zaplanował premierę Sausage Party: Foodtopia na 11 lipca 2024 r.

Sausage Party: Foodtopia – pierwszy zwiastun


Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
12/06/2024 20:48

Sausage Party to chyba jedyna udana komedia Setha Rogena.