Sand Land na pełnym akcji zwiastunie. Trailerowi towarzyszy utwór dobrze znany internautom

Patrycja Pietrowska
2024/04/16 13:40
0
0

Bandai Namco podgrzewa atmosferę przed premierą gry.

Pod koniec marca zainteresowani mogli sprawdzić wersję demonstracyjną gry Sand Land. Tytuł coraz większymi krokami zmierza na rynek, w związku z czym deweloperzy nie zwalniają tempa i prezentują nowy zwiastun. Pełnemu akcji trailerowi towarzyszy utwór, który znają chyba wszyscy internauci na całym świecie.

Sand Land na pełnym akcji zwiastunie. Trailerowi towarzyszy utwór dobrze znany internautom

Zwiastun Sand Land z piosenką Darude – Sandstorm

Już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Sand Land. Nowe RPG akcji to dzieło studia ILCA i firmy Bandai Namco, które powstało na podstawie mangi Akiry Toriyamy. W związku z nachodzącą premierą twórcy postanowili podzielić się nowym, wypełnionym akcją zwiastunem, któremu towarzyszy znany dobrze utwór Darude – Sandstorm.

Jeśli chodzi o rozgrywkę w Sand Land, gra ma nam umożliwić między innymi projektowanie i kierowanie różnorodnymi pojazdami, takimi jak czołgi bojowe czy motocykle. Tytuł pozwoli na eksplorację świata pełnego niebezpieczeństw, w tym bandytów, dzikich zwierząt i członków armii królewskiej. Gracze będą musieli również nauczyć się kontrolowania mocy głównego bohatera – Belzebuba.

Ruszaj do pustynnego świata, w którym ludzie i demony cierpią z powodu potężnych niedoborów wody – Krainy Piasku. Poznaj księcia demonów Belzebuba, jego towarzysza Rabusia, i nieustraszonego szeryfa Rao, aby wraz z nimi wyruszyć na niesamowitą przygodę w poszukiwaniu Legendarnego Źródła ukrytego na pustyni. Koniec jest zaledwie początkiem, gdyż za tymi suchymi ziemiami kryje się nowy obszar do odkrycia. – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Sand Land zadebiutuje już 26 kwietnia 2024 roku. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!