Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Samotność w Skyrim. Gracz pozbył się wszystkich lokatorów prowincji

LM
2021/05/12 13:59

Ile stworów i bohaterów niezależnych zamieszkuje Skyrim? Jeden z graczy postanowił zrobić wyliczankę.

Samotność w Skyrim. Gracz pozbył się wszystkich lokatorów prowincji

Jeśli zastanawialiście się, co po tylu latach od oficjalnej premiery gry można jeszcze robić w Skyrim, to jeden z graczy znalazł ciekawy sposób na zabijanie czasu. Jegomość znany jako Jaeinskyrim postanowił przygotować swoją samotnię i w tym celu wymordował wszystko, co ruszało się w prowincji Skyrim. Gracz pochwalił się na forum reddit swoim wyczynem, informując jednocześnie, że odesłał na tamten świat dokładnie 2201 bohaterów niezależnych i przeszło 2400 rozmaitych kreatur. Dorzucił nawet pamiątkowe zdjęcia z tego procederu.

Jak widać czas oczekiwania na The Elder Scrolls 6 dłuży się nieubłaganie. Tytuł wciąż otrzymał jedynie pierwszą zajawkę, która wskazała jedynie na tytuł i to bardziej, by dowieść, co właściwie oglądamy. Jeśli nie garniecie się do eksterminowania NPC-ów, to możemy jedynie polecić garść gier RPG, na które – miejmy nadzieje – poczekamy krócej, niż na nowe Elder Scrolls.

GramTV przedstawia:

Skyrim zadebiutowało oryginalnie w 2011 roku na PC i konsolach siódmej generacji. Gra w późniejszym czasie ukazała się również na PlayStation 4 i Xboksie One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!