SAINTS ROW na nowym zwiastunie. Wprowadzenie do zwariowanego świata

Maria Wawrzyniak
2022/08/10 17:45
0
0

W sieci pojawił się nowy zwiastun w języku polskim stanowiący wprowadzenie do Santo Ileso.

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry SAINTS ROW, przedstawiciele studia Volition udostępnili w sieci nowy zwiastun produkcji (dostępny w języku polskim!), który stanowi wprowadzenie do świata gry, czyli w tym przypadku do miasta Santo Ileso. Poniżej zamieszczamy trailer!

Już niedługo premiera SAINTS ROW

Sprawdź najnowsze informacje prosto z Santo Ileso – trzeba będzie pokonać wszystkie szczeble kryminalnej kariery! Musisz stworzyć wraz z przyjaciółmi nie tyle gang uliczny, co prawdziwą instytucję. Poznaj jedyny w swoim rodzaju otwarty świat grzeszników – tu nie ma nic za darmo. Dowiedz się więcej o frakcjach, które trzeba będzie stłamsić na drodze do sukcesu – Los Panteros, Idolach, korporacji Marshall Defence Technologies i jeszcze jednej, nieco bardziej szalonej grupie, o której dotąd nie wspominaliśmy. Neenah, Eli i Kevin pomogą ci zbudować siedzibę, złą sławę i pozycję w hierarchii przestępczej miasta i wspólnie będziecie zdobywać coraz większą władzę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że SAINTS ROW zadebiutuje na rynku 23 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych tytułem zapraszamy również do naszej encyklopedii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!