RPG Asterigos: Curse of the Stars ma datę premiery i nowy gameplay

DK
2022/09/06 23:00
0
0

Zagramy jeszcze w tym roku.

Znamy datę premiery Asterigos: Curse of the Stars. Wydawca tinyBuild i deweloper Acme Gamestudio wyjawili, że ich nowy RPG trafi na pecety (poprzez Steama), PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S już 11 października. Przy okazji warto dodać, że portal IGN.com opublikował dziś wideo z kilkuminutową rozgrywką z wczesnej wersji Asterigos. Nagranie publikujemy na samym dole.

RPG Asterigos: Curse of the Stars ma datę premiery i nowy gameplay

Widzimy tu przede wszystkim pojedynki (z rozwiązaniami z gier souls-like), ale też rozmowy z ciekawie wyglądającymi NPC-ami (jak ta postać na powyższym screenie). Ogólnie twórcy już wcześniej wspominali, że walka będzie istotnym elementem RPG-a. Podczas zadań głównych i pobocznych stawimy czoła 60 różnym wrogom i 22 bossom. Redaktor IGN.com zapewnia, że Asterigos: Curse of the Stars zaoferuje opcje decyzyjne, które będą miały realny wpływ na rozwój historii.

Demo Asterigos

Do premiery produkcji pozostało jeszcze trochę czasu, ale jeśli chcielibyście już teraz zagrać w Asterigos, to na Steamie jest obecnie dostępna wersja demonstracyjna RPG-a. Wystarczy wejść na kartę tytułu na platformie Valve i poszukać zielonego przycisku “pobierz”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!